Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban alebo skráceni banu.


neznamy#4464

Smazaný účet

3
16.6.2021 15:03, naposledy upraveno 16.6.2021 15:05 uživatelem neznamy#4464

Žiadam o unban alebo skrácenie banu s toho dovodu že s týpkom sme šli a ja som išiel tesne za tou odtahovkou potom niečo písal do chatu a ja som nechápal akože proč a že aky injures nebo čo to pisal do toho chatu a pak sme dostaly ban a týpek na dise mi hovoril že som podbral kamion ale ja tam realne ten kamion nevidel ako možete mi veriť ale nemusíte bohužial nemam ani video ani žiadny screen... A ešte mi príde divne že týpek odtahuje odtahovym autom niekolko tonový kamion a ide tak 40 čo by v realite asi skor nešlo... Zabanoval ma Anxicek tak chcem aby mi to nejak upresnil aj ked asi má jak ale ja to realne ten kamion nevidel a len tak by som si asi nežiadal o unban... A áno už viem otom že som doňho burál ale ja som nevidel že niečo ťahá len pak mi to týpek povedal na discorde...

ice

Hráč

18
16.6.2021 15:22

Ahoj

O tom že týpek tahá kamion za odtahovkou... no jak jinak bys ho chtěl tahat. (Na skimu)

O tom že jsi ho neviděl.. to se asi stane, takže jsem ti ban zkrátil na polovinu.

Zamykám.

 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024