Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

zažádání o zrušení permabanu


Kronos

Hráč

4
17.6.2021 14:17

včera v 7h večer, jsem dostal perma ban za pravidlo 33 a pravidlo 7

pravidlo 7, vykrádal jsem vozidlo které bylo na parkovišti, daleko od nějakých NPC a žádné kamery jsem neviděl. 

pravidlo 33, pravidla jsem si četl ( nějaký hlavní, né všechny ) ale že musim točit video u kterého vykrádám vozidlo jsem teda nikde neslyšel a podle reálu to asi taky nebude. A hlavně popravdě nevim jak záznamovat obrazovku a hra s natáčením by mi jela na 10fps, a už takhle jsem rád že mi to jede na 30-40fps 

nechci se tady vymlouvat, vím že je to moje blbost si nepamatovat 41 pravidel dopodrobna, ale moje paměť na to nějak není uzpůsobena 

před tim jsem dostal ban na 33h za non rp, PG a ještě něco 

zkrácení trestu byl zamítnut a já to chápal, ale že spocenej unavenej příjdu domů a chtěl bych si zahrát a vidím perma ban, to už mi jedno není, proto bych chtěl dostat unpermaban a aspoň zkrácení trestu na nějaký ban

 

Ban byl od RozhodneNeBaca

Ban byl za pravidlo 33 a 7

( snad někdo pochopí  to o čem jsem tu psal )

 

 

17.6.2021 14:33
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

acaBeNendohzoR

Hráč

69
17.6.2021 14:45

Dodám, že za téměř totožnou věc si už ban dostal, nedodržení pravidel při vykrádání a porušování pravidla 7 se u tebe opakuje, člověk by si řekl, že aspoň tyto pravidla si zapamatuješ, ale ne, svým opakovaným porušováním pravidel nejen kazíš hru ostatním, ale přiděláváš mnoho práce nám (viz lexiho odpověď), proto žádost zamítám, novou si podej nejdříve za měsíc.


Powered by LeoSight IFS
LT~24

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024