Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o UnBan


LOPATA

Hráč

16
18.6.2021 20:34

Zdravím..

Rád bych chtěl požádat o UnBan na Skimu z jedné věci..   Abych to vysvětlil..

Bohužel s kamarádem se kterým jsme jeli, kterému hra spadla, jsme se dostali s autem do vody.. Přičemž hned vedle bylo jiné auto na které jsme se postavili a čekali na Report.. Při čekání na report o vylovení auta z vody jsme si pustili přes speaker hudbu a čekali jsme.. Ano přiznávám, to je naše chyba..

Report přijal Bača, který nám třem beze slova udělil Ban za NonRP Act.. Mě na 15 Hodin..

Já sám za sebe jsem se snažil celý měsíc nedostat ban.. Sekal jsem latinu a vše vždy řádně RPím..

Po měsíci čekání a nedostání žádného Banu mi zbývá jeden jedinej den, abych se mohl přihlásit na post Helpera.. Přičemž se mi to kvuli tomuhle pokazilo..

Když jsem se mmu snažil napsat ať to ještě promyslí že měsíc sekám latinu a že se chci přihlásit na Helpera, sotva jsem to poslal a Ban byl na světě bez jakéhokoliv slova..

Ano uznávám, má historie je celkem velká ale většinou se jedná o menší prohřešky.. Opravdu se snažím nedostávat žádný Ban a vše vždy řádně RPit..

Děkuji za zvážení mého UnBanu..

 


Powered by LeoSight IFS
LT~22

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
6318 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Mondis

300Kč včera v 20:21

DarkEvilBetty

250Kč včera v 20:19

misa

125Kč včera v 19:04

Nejnovější uživatelé
Paura

Registrován 7.5.2024

Fejk

Registrován 7.5.2024

JamesUnpak

Registrován 5.5.2024