Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Administrátora RozhodneNeBaca


Schitzu

Hráč

26
20.6.2021 00:56, naposledy upraveno 20.6.2021 01:05 uživatelem Schitzu

Tato stížnost je volné pokračování na mou žádost o unban. Dřív, než jsem dokázal k této věci odpovědět, bylo vlákno uzamčeno. A nyní přichází ta zábavná část - proč?

Již při procházení snímku, který poskytnul RozhodneNeBaca (dále jen Bača/Baca), jsem si všiml něčeho zvláštního - že se reporty doopravdy hýbaly. Jenže v takových případech vidíte v logs tohle (data vymazána)...


??.6.2021  ??:2?:34 Tvůj report ID #6 postoupil ve frontě na ID #5.
??.6.2021  ??:2?:39 Tvůj report ID #5 postoupil ve frontě na ID #4.

Kde tedy vyvstává problém? V tomhle.



Tohle jsou logy, které jsou z mého počítače až do času daného banu. Co nás zde zajímá jsou časy 21:50:25, 21:50:55, 21:54:40 a 21:54:42. V ani jeden z nich se reporty neposunuly, což v případě reportu ID 4 (kam se posunul v 21:29 přesně (takže se nám vylučuje varianta, že by to jen tak najednou přestalo fungovat) znamená jen jedno - něco zde nesedí a to sakra hodně. Záměrně jsem za tímto účelem požádat jiného hráče, aby zkusil, zda se mu posun v reportech vypíše - vypsal (od daného hráče pochází cenzurovaný text výše.

19.6.2021    21:29:00   Tvůj report ID #5 postoupil ve frontě na ID #4.

Co to tedy znamená? Znamená to jen jedno - reporty v případě logu poskytnutého Bacou byly dodatečně upraveny. Že to nejde? Když se chce, všechno jde. Stejně tak lze upozornit hráče, kdyby byl report panel skutečně rozbitý (což už není, když se to opravovalo). Nebo používat rozum.

Kdyby někoho zajímaly útržky z logů (týkající se pouze reportu), tak tady jsou. Kompletní logy poskytnu v případě prošetření celé věci.

 

19.6.202121:19:16(( [HELPCHAT] (56) Hráč Schitzu: Možem niak presunout/predat zvedák? ))
19.6.202121:19:32(( [HELPCHAT] (44) Game Admin RozhodneNeBaca: pomocí f2 ))


19.6.202121:22:01Děkujeme za odeslání reportu. Tvůj report je #5 v pořadí.

19.6.202121:22:01Nahlásil jsi hráče (56) Michael Falcone. Důvod:

19.6.202121:22:01potřebuji prenést zvedák na auto

19.6.202121:22:01Členové AT se pokusí vyřešit tvůj report co nejdříve.

19.6.202121:22:01Tento report můžeš kdykoliv sám uzavřít příkazem /er.

 

19.6.202121:29:00Tvůj report ID #5 postoupil ve frontě na ID #4.





19.6.202121:54:35(( [HELPCHAT] (56) Hráč Schitzu: Nechcete někdo dělat Reporty? 😄 ))

 

včera v 21:55 Schitzu RozhodneNeBaca zneužívání HC (1 hodina)

 


Mimochodem - argumentace ohledně toho, že tento report nemůžeš splnit, je špatná. Opět jsem požádal o posudek někoho, kdo má zkušenosti s administrací a pravomocemi okolo - rampu sice nelze přesunout, ale lze ji smazat a znovu vytvořit. Opět to ale svědčí o tom, že se ti ten report v první řadě řešit nechtělo.

20.6.2021 02:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
20.6.2021 08:21, naposledy upraveno 20.6.2021 08:30 uživatelem Puding

Ahojky Schitzu.


Jsi si jistý, že v moment kdy jsi se ptal v HC na reporty, jsi měl report opravdu podaný? Jediný report který tam totiž v ten moment byl, je právě report #1 - tedy report o přidání kulečníku.
Fakt, že jsi neviděl info o posunu reportů spolu s tím, že admin ten report v seznamu neviděl dost jasně říká, že jsi ten report jednoduše již neměl podaný.
Není možné, že jsi ho třeba zrušil / nebo ho někdo vyřešil a uzavřel aniž by sis toho všiml / nebo ho někdo falsnul? Nespadlo ti to, nebo neměl jsi reconnect? Že by sis potom zapomněl ten report podat znovu? Toho reportu jsem si totiž nevšimla ani předtím. Čeho se týkal?
Další věc, v momentě kdy se hráč s podaným reportem odpojí, se report ukončí. A nám vyskočí hláška oznamující, že se posunuly reporty, případně oznámení že se hráč odpojil. Podotýkám, že tahle hláška naskakuje okamžitě.
Vidíš tu hlášku někde?  https://ctrlv.cz/shots/2021/06/20/RMHf.png
Ještě jsem nechápala proč se ptáš, když jsem tvůj report neviděla.. :/ Je možné, že jsem ji neviděla protože jsem nebyla v ten moment v duty(nejsem si teď 100% jistá), poprosím o screen z toho ještě někoho dalšího, kdo v duty byl. Každopádně report panel mám otevřený VŽDY..a report od tebe jsem viděla až když jsi se připojil zpět.


Věř nebo ne, ale Bača opravdu nemá potřebu si něco dokazovat editem logů. Taky bych se nechtěla crcat s nějakým přepisováním a úpravou toho, zvláště když nemá důvod - Bača jen dělal svoji práci - v HC se na reporty ptát opravdu nemá a byl tedy v plném právu ti ban dát..

 


EDIT:

"Mimochodem - argumentace ohledně toho, že tento report nemůžeš splnit, je špatná. Opět jsem požádal o posudek někoho, kdo má zkušenosti s administrací a pravomocemi okolo - rampu sice nelze přesunout, ale lze ji smazat a znovu vytvořit. Opět to ale svědčí o tom, že se ti ten report v první řadě řešit nechtělo."
- Ještě dodám, Bača nemluvil o tvém reportu, ale o reportu jiného hráče.

Holub

Hráč

46
20.6.2021 09:45, naposledy upraveno 20.6.2021 09:47 uživatelem Holub

@Puding - Důvod, proč jsi report s největší pravděpodobností neviděla, je v rozdělená pravomocí a typů reportů. Pokud nejsi kupříkladu součástí VCT, tak neuvidíš reporty ohledně návrhů vozidel (a takhle to je s několika kategoriem právě za účelem zefektivnění chodu AT a řešení reportů). Stejně tak je tomu s největší pravděpodobností s kategorií ITEM. Problém je v tom, že jsem měl možnost logy z dané hodiny vidět. Report byl podán v 21:22 jakožto report číslo pět a skutečně byl aktivní až do banu s tím, že jediný posun, co je v logs viditelný, je v 21:29, kdy se report posunul na ID 4. Procházel jsem celý log z daného času a není tam nic ohledně ukončení či zamítnutí reportu. Jinak log končí právě s Schitzuovou "otázkou" v HC, ban tam není vidět.

 

19.6.202121:22:01Děkujeme za odeslání reportu. Tvůj report je #5 v pořadí.

19.6.202121:22:01Nahlásil jsi hráče (56) Michael Falcone. Důvod:

19.6.202121:22:01potřebuji prenést zvedák na auto

19.6.202121:22:01Členové AT se pokusí vyřešit tvůj report co nejdříve.

19.6.202121:22:01Tento report můžeš kdykoliv sám uzavřít příkazem /er.

19.6.202121:29:00Tvůj report ID #5 postoupil ve frontě na ID #4.

 


@Lexikonn - To, že je ban oprávněný, je sice pravda, ale stále nic nemění na tom, že v případě snímku, který RozhodněNeBača v žádosti o unban poskytnul, je něco hodně špatně. Posun reportů se u hráče zobrazuje (Tvůj report ID #?? postoupil ve frontě na ID #??-1.  ), avšak v případě logů od Schitza tam žádný posun krom toho ve 21:29 není. Což znamená, že buďto byla slabá chvilka na straně report panelu (který je ale opravený), nebo opravdu došlo k manipulaci s logy (otázkou je u koho). Původně jsem i zvažoval možnost toho, že by se nelogoval posun reportů, ale ten se loguje, takže doopravdy netuším co se tady mohlo stát. Upřímně bych byl i radši, kdyby se tato záležitost řešila víc diskrétně z toho důvodu, že zde není 110% jistota co se přesně stalo, ale na to je už asi pozdě.

20.6.2021 10:03

@Holub - To, že nevidím některé reporty je sice možné. Každopádně pokud byl podle Schitzua report schopný splnit někdo z GA, viděla bych jej také(za předpokladu, že jej zařadil správně). Ozkoušeno právě teď ve hře - report pro GA, a vidím jej i jako GM. Nevím o tom, že bych viděla jen některé reporty..
Podle mě byla jednoduše někde fela s report panelem. Já report neviděla, Schitzu neviděl posun.. Zapeklitá situace.
Každopádně silně pochybuji o tom, že by se Bača rozhodl dokázat vlastní pravdu něčím takovým, jako je edit logu. Uvidíme jak se vyjádří někdo další. :)

ice

Hráč

18
20.6.2021 12:50

@Schitzu Čus, zkus si opravdu projet log zda sis report v nějaké chvilce nezrušil nebo zda ti to nepadlo a poté sis report neobnovil.

Opravdu pochybuji, že by zrovna bača dal tolik času a úsilí do editu logu. (Nic proti bačo)

 

21.6.2021 14:14

Ahoj,

jak píše Puding, většinu reportů, i ty určené primárně pro GA, by viděla i ona. Výjimkou jsou velmi specifické skupiny reportů, které nevidí, pokud si dobře pamatuji, ani GA - jde o reporty ohledně VCT a skriptů. Nejlepší by bylo, pokud by sis vzpomněl, jaký typ reportu jsi zvolil. Další možností je poprosit někoho z AT, kdo byl tou dobou ve hře, aby se mrknul do logu z hodiny, kdy jsi odeslal report. Pokud dobře chápu, mělo to být 19. 6. v 21:22. 

Určitě není opodstatněné podezřívat Baču z toho, že by log upravil. Má na starosti spoustu jiných věcí než aby zbytečně ztrácel čas na úpravách logu. Helpchat skutečně neslouží ke šťouravým dotazům o tom, kdy se budou řešit reporty. Proto by s tebou nemusel svým způsobem ani diskutovat a mohl by žádost o UB jednoduše uzavřít. Zrovna zvedák na auta není prioritní report a pokud není na serveru dost členů AT, může počkat. Tím samozřejmě nechci omlouvat dlouhé čekací doby na report, ale zkrátka to tak je. Prioritní reporty jsou bugy, které hráčům omezují požitek ze hry, a porušení pravidel. A zrovna ty reporty, kde se řeší porušení pravidel, kolikrát zaberou i více než třicet minut. Pak člověk, obzvlášť je-li v duty sám, prostě potřebuje chvíli odpočinku. 

Tvá stížnost je poněkud zapeklitá, protože se zdá, že se objevila chybka v reportu. Mohlo to být na jednu stranu špatně zvolenou kategorií, ale v tom případě by se měl logovat posun. Nicméně protože ani Puding neviděla report, je možné, že někde vypadnul. Snad se najde ještě někdo z AT, kdo tou dobou byl online, aby to rozetnul. Definitivní slovo je samozřejmě na Ratajovi, ale pokud nebude dost důkazů, nikdo nemůže nic dělat.


Powered by LeoSight IFS
LT~84