Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na Davidek7291 ( Dom_Black)


Schitzu

Hráč

26
21.6.2021 15:47, naposledy upraveno 21.6.2021 15:48 uživatelem Schitzu

Takže, kde začít? Hm.... Co tak u únosu? Celá akce proběhla v pohodě. Dom_Black (Davidek7291) byl unesen a upadel do bezvědomí, následne sme mu dali šátek na oči.... Odjeli sme pryč.... Išlo to lahko. No, ale taky nastáva problém. Po doby RP akce byla osoba Dom_Black v bezvědomí a mněla šátek přes oči. Takže jak si može pamätovat to kdo to urobil, jak vypadali osoby, jaké tam byly autá? Odpovím..... Niak.... A tady nastáva problém.... Osoba si všetko pamätala..... Osoby, autá a aj kde. Následně sme ho vyhodili v LS na pláži. Osoba mněla pásky na rukách které mněla za chrbtem, a i nohy mněl svázane páskama... Jeho status když sme ho vyhodili:  || v bezvědomí || zlomena ruka || zelepené obočí || tampony v nosu || zlomenej nos || zlomena rebra ||.... Tak, a teraz mi někdo vysvětlite, jak si to pamätá?! a Neříkam ani to že utekl z místa kde sme ho vyhodili ked mněl hentaké zranení a byl v páskach.... Nemněl šanci.... A to že pronho potom někdo dojel když nemněl nic na komunikaci.... Už len to je meta.... A následně si namně podal CK podmínku s tým, že si vščhno pamatuje! ( Dopustil se Metagaming, PG a Metabaiting)

( Pro AT mám i dúkazy jak napr. videa,screeny a logy.)

Kenny15

Hráč

19
21.6.2021 16:15, naposledy upraveno 21.6.2021 16:18 uživatelem Kenny15

Hoj, rád se k tomu vyjádřím i já, bo jsem to IC řešil. 

Bod č.1 Naučte se nemetovat. To že se vás 6 sleze v roomce na TSku, mezi něma ty, Alík a pár dalších, tak už to o něčem svědčí. Nikdo si tu metu nepřizná. Bohužel je to tak. 

Bod č.2 Dom je za mě taky jeden z těch, co umí zahrát kvalitní RP. Co jsem viděl jeho status, tak to bylo za mě v pohodě, co se týče únosu. Mno...u strany Doma se o metu nejednalo. Dom se našel u tunelu v LS, jak je ten velký barák s tenisovým kurtem. Ještě jste udělali tu chybu, že jste ho svázali provazem, nikoliv stahovacíma páskama. (Mimochodem, provaz mám stále u sebe). 

Bod č.3 Vybrali jste si Fláju záměrně nebo ne? Tímto nechci na nic narážet, ale prostě co jsem se doslechl od Doma, tak se mu zdálo že vám Flája nadržuje, ale ono zdání často klame, takže k tomuhle bych byl neutrální.

Bod č.4 Když chcete jet mafii, tak se to prosím naučte, co se týče RP, pak tady všici řvete, že je vám to líto a že jste to nevěděli, a to se týká všech co mafii rpí.

Bod č.5 Buďte dobří, a nedělejte zle. Ještě by se mohli karty obrátit proti vám.

Vše..

Kenny15.

21.6.2021 16:37, naposledy upraveno 21.6.2021 16:39 uživatelem NoOneFromYou

@Kenny15 

Tak k tvému bodu 1 a zároveň bodu 2, S tou metou bych to pozastavil, jelikož by mě zajímalo, jak je možné že se nááhodou našel u toho tunelu když jste VY byly taktéž spolu zalezlí v roomce na ts.

K bodu č.4 o mafii bych se v případě vás pozdržel, to že asi hodinu až dvě před půlnocí, na @Schitzu , najela banda mufyjánků, kvůli Domovi Blackovi, taky o něčem svědčí.

Schitzu

Hráč

26
21.6.2021 16:38, naposledy upraveno 21.6.2021 16:39 uživatelem Schitzu

Ahoj @Kenny15

Takže.... K bodu č.1 Mhm, to je dobrý. Protože nemenovaná osoba z roomky HZS na TS3 mi povidala že Davidek říkal všechno. Aj vy ste byly na TS3, tak proč by sme nemohli i my? Bo č.2 A né fakt sme ho provazem nesvázali, byly to stahovačky. Bod č.3 Flája nám nadržuje jo? Tak to mám říkat i o Lexíkovy? Doslova je to to rovnaké co u Fláju... A keby už tak Flája nám to povolil, ale i ostatný z AT řekli že okej (byl tam Puding, Anxii a Flája) Takže nám asi nadržujou všichni co? Bod č.4 Né lol, my to zaRPili dobře... To že už Dom dokašlal všechno neni naše věc. A né nejsme mafia :D Bod č.5 Asi se neobráti karty,

dnes v 16:24 Davidek7291 Petriik1 Metagaming, NON Injuries, Powergaming, Metabaiting (72 hodin)

Kenny15

Hráč

19
21.6.2021 16:49

Mno...my jsme se na TSku sešli záměrně, řešili jsme pár OOC věcí, které nebudu zdůrazňovat. 

Když jsem Doma rozvazoval, tak se mi do invu dal provaz, nevím jestli jde nějak zjistit historie nějakého předmětu nebo tak, takže to si ještě ověřím.

Ale stejně si myslím, že ta RP akce neměla hlavu ani patu. 

 

Holub

Hráč

46
22.6.2021 12:16

@Kenny15 Ta RP akce neměla hlavu ani patu poté, co dotyčný zmetoval celou řadu věcí. Můžeme začít třeba tím "konvojem", co kvůli němu jel do LS, zmetování jména jednoho z účastníků a celé řady chyb, kterých se Davidek dopustil. Snažím se být nestranný, ale chyba byla doopravdy na jeho straně. 


Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024