Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlásenie náborového riadenia na post Vrchného komisára Leteckého klubu Red County


Sensei

Hráč

27
21.6.2021 22:33

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Náborové riadenie

Kongres San Andreas


Kongres týmto dňom vyhlasuje náborové riadenie na post Vrchného komisára Leteckého klubu Red County z dôvodu rezignácie predošlého komisára Rose Walker.


Požiadavky:

  • Plnoletost ve všech státech, to jest 21 let
  • ARC - certifikát letové komunikace
  • trestná bezúhonnosť
  • Splnění všech podmínek na získání  CFI - Certificated Flight Instructor - Certifikát pro letové instruktory ( podmínkou je udělat si tento a ostatní cerifikáty a licence do dvou týdnů, po získání postu)

Co post správce obnáší?

  • Vedení klubu a jeho členů.
  • Vydávání licencí občanům.
  • Správa letiště a majetku klubu.
  • Komunikace mezi klubem a občany / jinými institucemi.
  • Řešení podmětů ze strany CAA a FAA

Co práce nabízí?

  • Stálý plat a peněžní prémie
  • Slevy na Pilotní licence
  • Možnost seznámit se i s neobvyklými stroji.
  • Šance získat licence které jsou veřejnosti nedostupné

Správu, voľnou formou, posielajte na obecný úrad Blueberry, kraja Red County.

Správa by mala obsahovať prihlášku, teda životopis, motivačný list a informácie o vás.


Správu doručne vlastnoručne alebo poštou ((odpoveďou pod tento príspevok)) do dňa 1.7. 2021 20:00.


Za kongres San Andreas,

kongresman

JUDr. Daniel Salazar, Ph.D.

sammael02

Hráč

21
21.6.2021 23:54, naposledy upraveno 22.6.2021 08:12 uživatelem sammael02

Jméno: Nina
Příjmení: Harth
Místo bydliště : Palomino Creek 1-16
Zaměstnání : Policie San Andreas (Poručík)
Datum narození : 21.06.1985
Věk : 36
Letecké průkazy : ARC, AGC, ROT, SER

Informace o mě : Jmenuji se Nina Harth, pocházím z Las Vegas, kde jsem vyrůstala se svým bratrem a rodiči. Ve škole jsem žádné problémy neměla. Poté co jsem dostudovala, začala jsem pracovat jako lékařka v nemocnici v Las Vegas. Poté jsem se odstěhovala do San Francisca, kde jsem se přidala k místnímu policejnímu sboru pracovala jsem tam zhruba 10 let. Pak jsem se přestěhovala do Palomina Creek kde jsem nastoupila taktéž k místní policii a nyní jsem na jedné z vyšších hodnostech.

 

Proč si žádám o tuto pozici : O tuto pozici si žádám hned z několika faktorů. První je ten že jsem se již jednou hlásila na tento post ale těsně vyhrála paní Rose Walker. Druhý faktor je ten že létání mě baví a myslím si že bych tento klub vedla dobře. Přece jen vlastním již 2 letadla s kterými aktivně létám. Dále se mi nelibí jak to fungovalo za slečny Walker. Defakto to nefungovalo a to bych já změnila, nabrala bych zkušené instruktory kteří by mi vypomáhali s výukou nových pilotů. Pořádala bych různé akce pro veřejnost, nabízela bych rekreační vyhlídkové lety nad Fort Carson, Montgomery, a okolních vesničkách. Chtěla bych zrealizovat i lehčí přepravu mezi městy a to menšími letadly se zkušenými piloty. 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~46