Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nahlášení IZS

1 2



24.6.2021 20:35, odstraněno 24.6.2021 20:40 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Jacko88

Hráč

41
24.6.2021 20:41

@Vozna odpověď na poslední příspěvek:

Kdyby se, jak jsi řekl ukazovalo IZS, jen když má nasazený odznak, tak by jsi viděl že jsou třeba ve službě jen 2 PSA (ale ve hře třeba 6)  a každý by vykrádal banku. A pokud tě napadlo to udělat jen u ZZS, tak to asi nepůjde, když se něco takového dělá, jako třeba zobrazení IZS složek a G66, tak to je pro všechny stejné a myslím, že to neudělají jen pro jednu složku speciálně.

Víc už se vyjadřovat nebudu.

-Jacko-

24.6.2021 20:59

Idk je tam dobrý plat.

24.6.2021 21:18

"Bylo online 7 záchranářů a 11 policajtů, to bylo najednou tolik nehod nebo co. Prostě na to kašlete."

@Vozna

 

A já se vlastně přiznám, já na to už kašlu, už nemám takovou chuť to RPit, a pokud to ty lidi nebaví jezdit 24/7, tak ať jezdí jen 0.5/7 kdy je to bude bavit, hry nejsou od toho aby lidi nudily, a štvaly do něčeho, já se přiznám, zaRPím si radši SexRP než nějaké ZZS. IZS členové nejsou roboti, až na pár vyjimek, ale ty maj pokaženej systém.

 

Papá

25.6.2021 04:09, odstraněno 25.6.2021 04:13 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

MonsterSKGaming

Hráč

32
25.6.2021 04:49

Problematika IZS vravíš.

Tak skús napríklad RPit týždeň po 10 výjazdoch len zlomené ruky s nohami, bezvedomie, tržnú ránu na hlave a bežné malé drobnosti. Ver mi, prejde ťa nálada hneď a v duty budeš čo raz menej a menej. Prečo? Lebo bude to furt to isté a nič nové. RP ZZSky nás baví, aj keď sa furt opakuje jedno to iste, ale to samotné RP je časovo náročné a nehovoriac aj o psychike. Niektoré výjazdy sú také že vyložene prichazaš o nervy, vlasy a nechty čím ideš račej off duty a RPit dačo iné.

Osobne som bol rád keď som RPil gynekologickú prehliadku pretože som neriešil zlomené končatiny. Ale priznám si že moja aktivita je na prd pretože račej budem chodiť von keď je pekne a taktiež radšej dám prednosť rehabilitácií kolenu s ktorým sa mi dosť na hovno sedí s ortézou za kompom. Keď už za PC som, tak sedím tak na prd že ma bolí celý človek.. ale fakt keď som na servery tak si radšej s malou skupinkou ľudí zajdem Rpit výlet abo grilovačku než si zničiť náladu u výjazdu.

 

ZZS a HZS majú a vždy budú mať furt jedno a to isté RP. Ľudia budu furt nadávať na IZS pretože nevedia ako to v tých frakciách funguje a tým začnú bežné kecy. Skús si zaRPiť v každej IZS zložke minimálne 3 týždne a pochopíš že to není jednoduché ako to vyzerá.

 

Prajem pekný zbytok dňa a veľa kritiky na IZS.

25.6.2021 08:41, odstraněno 25.6.2021 13:27 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
2.7.2021 10:34, odstraněno 6.7.2021 09:15 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
ice udělil za tento příspěvek varování: 19) Je zakázáno se nadbytečně vyjadřovat k přihláškám do AT, stížnostem, žádostem o vytvoření frakce a žádostem o unban, jestliže nemáte s daným tématem nic společného, nebo není váš příspěvek dostatečně předmětný a směřující k tématu.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~62

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024