Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vyhlášení výběrového řízení na post majora Hasičského záchranného sboru San Andreas, kraj Red County, s výjezdovou stanicí Montgomery.


25.6.2021 18:06

Výběrové řízení

Kongres San Andreas


Kongres San Andreas tímto dnem ( tzv. 25.6.2021 ) vyhlašuje výběrové řízení  na post majora Hasičského záchranného sboru ( dále jen "HZS" ), kraj Red County, s výjezdovou stanicí v Montgomery, z důvodu odvolání předchozího majora Ing. Kenny Wrighta.


Požadavky:

  • Pracovní zkušenosti v oboru
  • Řidičský průkaz skupiny B, C.
  • Občanství San Andreas
  • Trestní bezúhonnost

Dopis posílejte na obecný úřad v Montgomery, kraje Red County.

Dopis musí obsahovat přihlášku,

jež musí obsahovat:

  • Strukturovaný životopis

Může obsahovat:

  • Motivační dopis

Dopis pošlete či doručte vlastnoručně(( do toho to tématu ;) )) do 20:59 dne 28.6.2021.


Za kongres San Andreas,

předseda Kongresu,

MUDr. Rotte Wallied.

25.6.2021 18:31, odstraněno 2.7.2021 22:20 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.6.2021 20:04, odstraněno 25.6.2021 20:06 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Cepicka

Hráč

28
28.6.2021 19:20, naposledy upraveno 28.6.2021 19:20 uživatelem Cepicka

Jméno a příjmení: Jacob Daniels

Místo narození: Los Santos FN

Datum narození: 1.3.1992

Telefonní číslo: 480501

Bydliště: Los Santos--Část Rich.

Občanství: San Andreas
Licence:  A/B/C
Kurzy: Základní odborná příprava ZOP-Z ( Vystudováno v ČR-Klatovy )
Vzdělání: Základní škola v Los Santos, Střední odborná škola Policejní akademie a Vyšší odborná škola Policejní akademie, požární ochrany - Česká Republika | Maturitní obor Požární ochrana| ( Požární ochranu jsem dostudoval později)


Motivační dopis:

Dobrý den,

jmenuji se Jacob Daniels již brzy mi bude 30 let. Narodil jsem 1.3.1992 v Los Santos... Když jsem začínal s výběrem středních a vyšších škol rozhodoval jsem se jít na automechanika později jsem se rozhodl na policejní akademii ve které se mi dařilo a školu jsem také dokončil až po tom co jsem byl vyloučen od PSA jsem si udělal další vzdělání a to Vyšší odbornou školu požární ochrany. Momentálně činím v sboru HZS na postu Nadpraporčíka, od toho bych usoudil že mám nějaké zkušenosti a na post Majora jsem plně připraven celý život se snažím pracovat ve všem pilně a pořádně, zatím se mi v tom daří.... Tudíž po přijatí na Majora bych své požadavky a ostatní věci plnil pilně pořádně bez jakýchkoliv výmluv a s profesionálním chováním.... Také bych dohlédl na to aby sbor HZS byl pořádný a fungoval co nejlépe.

Děkuji Vám, s pozdravem  Jacob Daniels.               

zeldinko

Hráč

45
2.7.2021 23:23, naposledy upraveno 2.7.2021 23:24 uživatelem zeldinko

(( Veškeré informace v tomto příspěvku jsou fiktivní a týkají se pouze herního světa! ))

Kongres San Andreas


Vyhlásenie výsledku o výberovom konaní na post majora HZS


Dňa 2.7.2021 kongres rozhodol o výberovom konaní na post majora hasičškého záchranného zboru s výjadzovým strediskom v Montgomery.

Kongres San Andreas sa po dlhom uvažovaní zhodol na kandidátovi Raymond O'Conner.

Gratulujeme a prajeme veľa šťastia k budúcim úspechom. Pán O'Conner, bude v následujúcich dňoch kontaktovaný.


Benjamin Reed
Kongresman San Andreas

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~52