Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče Jones Miller


Kenny15

Hráč

19
27.6.2021 18:17

Mám tu stížnost na hráče Jones Miller. Dneska nám naboural do frakčního vozu a ujel, dalo by se kvalifikovat jako Non RP driving a pak ještě došel na Killera s basseballkou, tak ho Killer sejmul s Glockem, a následně neerpil injuries. Všechno na videu.

Zdenek

Hráč

21
27.6.2021 18:20, naposledy upraveno 27.6.2021 19:06 uživatelem Zdenek

Já v tom vidím zdravý rozum od Killera, běžně hasič tasí zbraň a začne bezhlavě střílet + v duty mít zbraň je taky sranda… 

 

EDIT 1: Budu odpovídat přímo pod toto, ať to zbytečně nespamuji. Ano, moc hezké Kenny, ale co se dělá když někdo porušuje pravidla ? Natočí se to na video a pošle se to členům AT a bezhlavé střílení Killera je dle mého taktéž v rozporu z pravidly, viz. Zdravý rozum 

Kenny15

Hráč

19
27.6.2021 18:22, naposledy upraveno 27.6.2021 18:39 uživatelem Kenny15

@Zdenek

Já se tady bavím o tom člověku, a né o Killerovi...když nám borec narušil RP, tak co jako? Admin na serveru myslím zrovna ani nebyl, a pokud jo, tak měl práci, a helper s tím těžko něco udělá.

EDIT 1: A to se tam máme nechat DMkovat, nebo co? Mě by zajímalo, co bys dělal ty. 

Prosím vyjádření nějakého admina, než tady se zase rozjede diskuze, že bylo opět všechno špatně.

 

28.6.2021 09:04

Rozhodně mi nepřijde úplně ok jen tak nabourat a bez čehokoli odjet. Kdyby v ten moment zastavil a rpil to jako normálně náraz, tak by na něj těžko začal Killer střílet. Takhle to ale vyloženě vypadalo, že si couvne a půjde narazit znovu. Možná to měl i v plánu, vzhledem k tomu že na ně potom naběhl jen tak s pálkou. 

Jednoduše šlo o DM že strany nahlášeného hráče. A taky poměrně slušný nonrp injuries.

Až budu doma tak to projedu detailněji a hráče patřičně potrestám.

Zatím téma uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~75

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024