Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na GA Nina_Harth


Vozna

Hráč

1
27.6.2021 23:07

Zdravím, mohl bych poprosit někoho kdo je v admin teamu někde výš, aby semnou vyřešil můj bezdůvodný 4 hodinový ban? Prý porušení pravidla č. 3, ale předtím mi chtěl dát ban za to, že prý nemám strach, když na mě míří hráč. Už se v tom fakt ztrácím. Nejlépe vyřešit přes hovor. Díky.

sammael02

Hráč

21
27.6.2021 23:10, naposledy upraveno 27.6.2021 23:13 uživatelem sammael02

Ahoj
pokud chceš můžeš se dostavit na TS, kde tvůj ban pořešíme i s ostatními členy AT.

IP: ts3.leosight.cz

27.6.2021 23:11, odstraněno 27.6.2021 23:14 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
28.6.2021 00:10

Chceš vědět proč? Doslova jsi volal policii na člověka, který na tebe mířil Glockem. Trošičku fear a zdravý rozum, nemyslíš? 

Máš takové štěstí, že jsem fakt neměl na takové fetka RP náladu a chuť to řešit celkově, pač bych tam do toho zařadil i ten tvůj chicken running, když jsi utíkal i když jsem na tebe mířil. 

Dej si facku a začni používat tu věc na hlavě dřív, než skoncíš s permou za tvé fetka RP. Díky. 


Powered by LeoSight IFS
LT~42