Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

[Vytvoření] Federal bureau of investigation


Ranti

Hráč

3
6.7.2018 18:07, naposledy upraveno 7.7.2018 17:37 uživatelem Ranti
6.7.2018 21:07

Ono, dle mě kdyby jsi chtěl mít policejní jednotku, tak startovní kapitál? To jsou snad dotace od státu ne? Pokud chceš řídit FBI, tak musí každý zaměstnanec projít prověrkou, musíš mít zbrojní průkazy, a dle mě bys měl mít také lepší žádost o tuto frakci, tohle je dle mě chabé. Dost chabé.

7.7.2018 03:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
7.7.2018 07:49
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Mayhem

Hráč

1
7.7.2018 10:47, naposledy upraveno 7.7.2018 10:48 uživatelem Mayhem

Se vší úctou nikdo ze zakládajících členů neni v Gangu a dokonce ani Gangy neuznáváme.A pokud vim tak az ti dva dny jsem potkal dost lidí co jsou rádoby Gangy

7.7.2018 13:11
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Supporter81

Hráč

1
7.7.2018 14:42

Za 1.Neokrádáme lidi tohle byla vyjímka 2.I kdyby jsme byli gang tak to není OOC důvod k nevytvoření frakce je to IC

7.7.2018 21:00

Ale víš že každý člen který vstupuje do institutů typu: FBI, CIA atp.. Tak se u něj dělá prověrka kterou provádí zezačátku Policie, u tebe se začne prohlédávat jakékoliv spojení s lidmi co mají kriminální minulost, a pokud si jím pomáhal, tak nejsi vstpuštěn do FBI, CIA atp... A u velení je ta prověrka ještě přísnější + prověrky se u velitelů dělá každý 2 rok a u zaměstnanců každý 4 rok.

8.7.2018 14:40

S ohledem na to, že se zde nic moc neřeší, si dovolím vstoupit do diskuze. FBI je poměrně velké sousto. Policie na serveru je poměrně dobře vybavená a zajišťuje potřebnou ochranu obyvatel. Dovedu si přesně představit, jak by vytvoření této frakce dopadlo. Pro FBI nejsou na serveru v tuto chvíli případy. Nehledě na to, že FBI je americká záležitost, která provádí vyšetřování v celých Spojených státech. Skimo představuje jeden fiktivní stát San Andreas. Už jen z toho důvodu se mi zdá název FBI mimo herní dění.

PSA zajišťuje kromě běžné činnosti také speciální jednotky, které jsou pro řešení zvláštních událostí určené. Dvě frakce určené na vyšetřování zločinu by dělaly dost velkou neplechu, pokud by se přesně nestanovilo, kde má která z frakcí působnost. A to je z mého pohledu zcela zbytečné s ohledem na široký výběr možností, které PSA má.

Další věc je ta, že FBI nemůže vést někdo, kdo náhodně přijde a přihlásí se o vedoucí pozici. Pokud se tato frakce má založit, tak by měl mít dost dlouho odslouženo u policie.

8.7.2018 15:09

Policie San Andreas zastřešuje všechny potřebné složky policie, proto tuto žádost zamítám.


Powered by LeoSight IFS
LT~51

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo