Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Tiskové zprávy


sammael02

Hráč

21
4.7.2021 17:43, naposledy upraveno 22.9.2021 22:43 uživatelem sammael02

Tisková zpráva - Kaskadér na krosce
09.03.2021


Dne 9.3.2021 při obyčejné hlídce s vozem Ford F-150, tak aktuální pracovníci na směně. Tak našli motorkáře u rozpadlého mostu, který byl v bezvědomí, vedle motorkáře ležel motocykl, ze kterého motorkář spadl. 

Dle pozice motorkáře šlo s největší pravděpodobnostní, o jeden z největších husarských kousků na tomto místě. Hned po přivolání dalšího vozidla, tak byla zavolána zdravotnická pomoc motorkáři.

Naštěstí motorkář utrpěl pouze zlomeninu a s největší pravděpodobností je už v pořádku. 

Proto vás tedy žádáme, abyste nevyužívali tyto zkratky přes rozpadlé mosty, nebezpečné polní cesty, ranveje, nebo dokonce i letiště. Jelikož to může skončit takhle, nebo dokonce i hůř. 

(fotografie z místa nehody) 

Sepsala : Rose Walker

Zeintar

Hráč

53
24.10.2021 15:37

S radostí Vám oznamujeme, že byl vybrán nový vrchní komisař - Yukimura Torio. Můžeme Vám proto slíbit, že LKRC a celkové vydávání leteckých průkazů bude aktivní, jako nikdy předtím! Pokud jste neměli možnost, abyste si zaregistrovali svůj letecký prostředek, popřípadě ještě nemáte letecký průkaz, využijte této příležitosti. Více informací naleznete zde.

Zeintar

Hráč

53
5.11.2021 21:38

 

Dne 5.11.2021 se konala úprava travnaté letištní plochy v Palomino Creek Airport. O posečení se nám postaraly technické služby. Pro tuto skutečnost byl provoz na letišti pozastaven dne 5.11.2021 od 20:30 do 22:00. Všichni piloti byli informováni pomocí NOTAMů. Díky úpravě trávníku nyní nemají problém přistávat a vzlétávat i větší, dvojmotorové letouny. 

 

Celou fotogalerii naleznete zde.

4.11.2025 23:18

TISKOVÁ ZPRÁVA

 

Dne 3. listopadu 2025 od 20:00 proběhla na letišti Palomino Creek Airport plánovaná údržba travnaté letištní plochy. Technické služby zajistily kompletní sečení, úpravu a ošetření travnaté ranveje, aby byla zachována její bezpečnost a provozuschopnost pro nadcházející období. Během údržby byla letištní plocha dočasně uzavřena a všechny letecké posádky byly o omezení informovány prostřednictvím systému NOTAM (Notice to Airmen). Po dokončení všech prací byla ranvej v čase 22:00 uvedena opět do plného provozu.

" Spolupráce s Technickými službami  je dlouhodobě velmi profesionální a jsme rádi, že se můžeme spoléhat na jejich odbornost. Tyto úpravy plánujeme provádět pravidelněji, aby letiště zůstalo v co nejlepším technickém stavu. " Uvedlo vedení PCA.

 

                                     Letiště Palomino Creek, 3.11. 2025                                  

 

Správce PCA
Anna La Emilio

 

 


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

LISTOPAD 2025
10146 Kč / 10600 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: DOPERINO (1500Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
twesss

400Kč včera v 18:54

rock

26Kč včera v 16:44

Sorbo

150Kč včera v 09:49

Nejnovější uživatelé
EmilyCarter

Registrován 13.11.2025

Rodneyfap

Registrován 13.11.2025

EdmundBow

Registrován 13.11.2025