Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

jste kreténi

1 2



5.7.2021 01:25

oddělat ban volové !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nic jsem neudělal !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6
5.7.2021 01:48

Ahoj pepahu,

velmi oceňuji tvůj dominantní přístup, kterým se stavíš vůči celé situaci. Tvá žádost je tedy upřímná a zcela jistě lze chápat, o co ti jde. 
Každopádně... Tvůj nadpis příspěvku je první kámen úrazu. Když už chceme o něco žádat, většinou se musíme chovat slušně, snad i mazat med kolem úst. Třeba já zcela souhlasím s tím, že jsem kretén, ale jsem na to velmi nerad upozorňován.

Oddělat ban, volové. Bohužel, vůl má na starosti o něco jinačí práci, než sedět u počítače a zcela dychtivě "oddělávat" bany nějakému pepahovi. Každopádně kdybys to formuloval stylem
"Drazí administrátoři, dostal jsem ban a rád bych si jej nechal zkrátit, pokud by to bylo možné" je určitě daleko lepší cesta.

Na závěr... Pokud jsi skutečně nic neudělal, tak existují jen dvě možnosti.
1. Nemáš žádný ban,
2. Něco jsi přeci jen udělal.

Tady konkrétně zatím netuším a nemohu tě informovat, co konkrétně jsi podle sebe tedy neudělal, v banlistu nic nevidím. 

Přeji krásný zbytek rána, prospi se z toho. :) 

5.7.2021 01:59, naposledy upraveno 5.7.2021 02:03 uživatelem pepah7

jdi do piče kundo !!!!!!! poměř si svoje péro !!!!!!

Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.6
5.7.2021 07:06
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
5.7.2021 09:41
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19
5.7.2021 10:38, naposledy upraveno 5.7.2021 10:38 uživatelem Dzardys

Pepahu, kdybych něco takového provedl, zřejmě bych byl velmi zklamaný a smutný. Mluvím tu o tom měření. Já si ale raději půjdu v klidu zahrát a budu se těšit, že tě třeba jednou ve hře potkám a názorně mi předvedeš, jak volové oddělávají bany a jak kun*y chodí do patřičných míst. 

Snad ses z toho teda prospal a dnes tvá žádost bude smysluplnější. Budeme se všichni těšit. 

S pozdravem,

kreté.. Dzardys

5.7.2021 10:54, naposledy upraveno 5.7.2021 10:54 uživatelem pepah7

rataji vole ty mi nebudeš dávat varování pičo !!!!!!!!!!!!!!!!!!

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č.6
5.7.2021 11:00, odstraněno 5.7.2021 11:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Rataj udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo č.19
5.7.2021 11:00

Mám nejvíc souhlasů tak mi ten ban oddělej kurva. čubky vole

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla č. 6
5.7.2021 11:06

Abych zbytečně nevkládal pouze obrázek bez textu a tím neporušil pravidlo o nadbytečném vyjadřování, vkládám sem nějakou slovní vatu, kterou bych chtěl především poukázat na následující obrázek, kterým vyjadřuji vše, co bych tu jinak musel vyjadřovat formou několika dalších odpovědí. Tvé jednání rozhodně není v pořádku, Rataj není tvůj poskok a i kdybys měl 500 souhlasů, žádost ti může být zamítnuta. Navíc ty jsi neposlal žádost, ty jsi poslal nějaký kus čehosi, co jsi sepsal dvěma údery hlavou do klávesnice. 
Jednoduše...


1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~130

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
dikobras

400Kč včera v 17:20

TeloFTW

100Kč včera v 17:20

lolcz

400Kč včera v 17:20

Nejnovější uživatelé
Naomi

Registrován 26.4.2024

vyhonek25

Registrován 25.4.2024

Ham201

Registrován 24.4.2024