Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Missclick


WOXOFF

Hráč

4
7.7.2021 23:56

Dobrý deň.....

Mám problém so stránkou krypta.ic

Dnes o cca 23:35 som prišiel naspäť k notebooku a išiel som pozrieť nejaké stávky.Kedze mám v izbe tmu tak som písal poslepiačky. Chcel som dať stávku 50NC na cashout na 2x. A tu nastal problém. Z predošlých stavok ostalo nastavené 1NC na cashout 5x. Keďže som teda nevidel na klávesnicu som si spokojne zadal stávku na 50NC (už tu nastala chyba že miesto 50 som napísal 500) na 2x (tu ostalo staré nastavenie cashout na 5x)

Takže som zadal 500NC a keď som išiel zobrať myšku aby som sa preklikol do kolónky "cashout" som nechtiac klikol na enter a hra začala..... takže výsledok bolo to že som dal 500NC na 5x cashout...

 

Dôkaz toho že to bol miss vám viem vysvetliť aj dodať. 

Vysvetlenie: načo by som dával 500nc na 5x keď max výhra je 2000NC

Dôkaz: neviem odfotim vám moju izbu napríklad aka je tú ******** tma

@SediX mi v tomto pomáhal ale prišli sme na to že mi s tým nijak nepomôže.Preto prosím niekoho kto ma právomoci aby sa na to pozrel

 

 

 

 

Zeintar

Hráč

49
8.7.2021 00:07

Nom-.. A proč to chceš řešit OOCly? Je to IC web, IC věci. Tohle musíš řešit čistě ICly. ZaRPi si, že jsi se překlikl takhle ICly, to tě IC manželka přetrhne.

 

WOXOFF

Hráč

4
8.7.2021 00:11, naposledy upraveno 8.7.2021 00:20 uživatelem WOXOFF

Ako to mám riešiť Ic?

Ako sa ti stane že nechtiac ****** 5 miliónov (cca 500NC) ?

Ja som to proste nechtiac spustil.Nechtiac som zmackol enter. Som ani nevedel že to entrommide spustit. Zaprisaham aj vlastný život na to že som to spravil nechtiac.Aj to kúpim za reeal money. Neviem vám dať viac dôkazov 

Pošlem aj logy že som afkoval neviem ako dlho a prvé čo som spravil keď som sadol naspäť za pc tak som dal /net a pozeral

 

 

Zeintar

Hráč

49
8.7.2021 09:20

Ano, skutečně i tvoje postava se může prostě prekliknout a udělat chybu 😄

Holub

Hráč

46
8.7.2021 10:17, naposledy upraveno 8.7.2021 10:22 uživatelem Holub

Bude to znít hnusně, ale je to hloupost a stupidita tvé IC postavy. Proč?
Jasně, bylo to OOC pochybení, avšak... co nám na to řeknou pravidla?

1. Hráč je povinen hrát RP stále a to v souladu s pravidly serveru. To znamená, že po celou dobu hry se pohybuje v IC světě. OOC situaci může vytvořit pouze člen AT. (Pravidla Skimo RP, 2021)

Po celou dobu tvého investování ses pohyboval v IC světě. Žádná OOC situace tady hádám nebyla vytvořená. A ber to takhle - chyby se dějí. Některé IC investice, které jsem udělal, taky nebyly dokonalé, ale je to jenom hra. Chyby jsou zcela lidské a buď za ní i rád, neboť dělá tvou postavu víc uvěřitelnou. Ty peníze v průběhu času vyděláš zpátky zcela bez problému.

8.7.2021 11:04

O peníze jsi přišel hazardem. Je jedno, jestli to byl missclick nebo ne, to dokázat ani nejde. Kdybys to vyhrál, tak si na missclick stěžovat nebudeš. Stránka je IC a můžeš to řešit jedině IC cestou, ale ani tou to zpátky nezískáš. Stejně jako ve skutečném hazardu, ani tady ti to nikdo nevrátí. Buď rád, že to bylo ve hře a za herní peníze a ne ve skutečném kasínu se skutečnými penězi, ber to jako lekci do života.

WOXOFF

Hráč

4
8.7.2021 13:18

Okay tak teda príjmam že som prišiel o 500NC :(

Ale jednu vec musíš uznať že načo by som dával 500NC 5x keď Max výhra je 2000NC.

Ďakujem za váš čas <3

Sensei

Hráč

27
8.7.2021 16:14, naposledy upraveno 8.7.2021 16:15 uživatelem Sensei

Mne sa stalo že som na CSGO rulete stavil omylom 3 eurá, ktoré som si opatrne nahrával z free 50 centov na zelenú (x14) a potom pred zatočením som sa díval že ktorý chudák dal toľko na zelenú, a keď som videl tu veľkú 0 hore a všimol že ten chudák som ja, som iba sklopil telefon a rozmyšľal ako sa to kur..ňa mohlo stať :D 
úprimne, vyhral 45€ (Cca).... Síce aj ja som missclikcol ale mal som štastie jak....



úprímne, treba si na toto dávať pozor, gambling je fakt sviňa a hlavne v tomto...

8.7.2021 17:27, odstraněno 8.7.2021 17:49 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
8.7.2021 17:32

Ahoj vím jaký je to pocit ale znám jednoduchý tutorial 

1.zapni si lampu

doufám že jsem ti poradil :D ale ted´ vážně todlé jsem používal a vyděl jsem na klavésnici tím se ti nestane taková blba věc přeji krásný zbytek dne

 


Powered by LeoSight IFS
LT~88