Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Okrádání


DzofreCZ

Hráč

23
9.7.2021 01:08

Zdravím měl bych takový navrh 

Jde o to že by se mohlo poupravit pravidlo okrádání buď by se to mohlo udělat tak jak to bylo dříve na Artheonu.

musel by se podat report a Administrátor by musel sledovat celou Rp akci bylo by to o hodně lepší.

Nebo by bylo lepší to úplně zrušit myslím si že by to ocenilo dost lidi a hodně lidem by to ulehčilo a zpříjemnilo hraní. Ano je sice pravda že je to přirozená věc ale pokud se někomu stane to co mě že mě přepadnou 2x za den a takhle 3 dny za sebou myslím že by to pro nikoho nebylo příjemné 

děkuji za případné ohlasy 

9.7.2021 01:24

Ahoj, 
tvůj návrh je sice pěkný, ale admini sotva stíhají řešit reporty, takže už tuplem by zabili veškerý svůj čas dozorem nad RP akcemi tohoto typu, kterých je na serveru denně nespočet.
Zrušit okrádání je vskutku blbost, bohužel je to součástí RP a měl by zde být prostor pro využití zbraní atd. 

Každopádně pěkný návrh. :)

Holub

Hráč

46
9.7.2021 10:35

Hodně štěstí s řešením takové věci - na to ti nikdo normální, kdo zná množství a délku trvání reportů, nepřistoupí. Vem si, že kolikrát i reporty, které se dají dořešit do půl minuty (mluvím ze své vlastní zkušenosti) stojí i přes hodinu (v případě jistého člena AT počítejte i déle). 

Chceš do toho čekání hodit i věci ohledně únosu,  kde ti hráč může zmizet, nebo naprosto zničit plánování takové akce? Já tedy ne a čím méně malicherných věcí podchytitelných skrze záznam je potřeba řešit skrze reporty, tím lépe. 

Zeintar

Hráč

49
9.7.2021 11:26

Existují firmy, které tě ochrání proti okrádačům. Zkus je ICly kontaktovat. :)

9.7.2021 12:28

911. Neni zač.


Powered by LeoSight IFS
LT~66

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024