Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stižnost na hrače jmenem Chris Arreola za Vyhrožovani v PM


neznamy#3931

Smazaný účet

19
12.7.2021 01:14, naposledy upraveno 12.7.2021 01:21 uživatelem neznamy#3931

Ahoj,muj kamarad jezdil v Montgomery,najednou je začal přejiždět Chris a začalo se ho hledat z duvodu toho,potom kamaradi vi že ma auto v Grove Street a tak jsme tam dojeli,Nasledně Kamaradi začali mu ničit auto s Nějakym předmětem (Nevim tedka sčim) či mu ho rozstřileli nevim jen vim že mi do vysilačky řikali že je zničen, A najednou došlo hlašeni..    A nemohl vědet kdo je to tudiž to zmetoval když vozidlo mělo Tint pokud se nemylim a v Pobliž Grove nebyl vidět...

Jo..mužeme jit dal,po Metagamingu se vrhneme na OOC vyhrožovani,od Kamarada jsem dostal bidnějši foto ale myslim že to jde dobře vidět...

Takže děti,pokud jste OOC chtěli vidět Mufyjana,tady ho vidite...Tohle vyhrožovani je nepřipustne a neni normalni a ještě si myslim že za tohle by Měl byt hrač jmenem Chriss Arreola zabanovan,Poprosim popřipadě at se mi hrač Chris Arreola ozve na discord ( Meki05#3349)  a mužeme to probrat i s kamarade mkterymu jsi tak vyhrožoval,poprosim at se admin podiva a popřipadě kontaktuje mně protože discord kamarada na kteryho vytvařel uražky tak kdybych dal jeho discord tady tak by mu vynadal ještě vic a to nedopustim, Proč to řešim ja a ne kamarad?: Duvod je to že kamarad by to odmital řešit a ja mu chci pomoci tudiž to řešim za něj tak se vyhněte takovym komentařum Děkuji.

ice

Hráč

18
12.7.2021 13:33

Hráč potrestán a vyřešeno na DC.

Zamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~43

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024