Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na dva maskované hráče (neznámý H8 a I4)


Holub

Hráč

46
15.7.2021 22:42, naposledy upraveno 15.7.2021 22:45 uživatelem Holub

Mno, tahle stížnost bude stát za to. Jak jinak, že ano.

Celá tahle akce začala dneska dopoledne tím, že jsem za Raymonda odtáhnul nějakému IC pitomci auto z prostoru u benzínky.

15.7.202115:22:03[Čeština] Neznámý♂H8 říká: Heeej

15.7.202115:22:08[Čeština] Neznámý♂H8 říká: To je moje

15.7.202115:22:11[Čeština] Neznámý♂H8 říká: Nechas to

15.7.202115:22:18★ Raymond Brantley zapřáhnul hák za přední nápravu vozidla.

15.7.202115:22:20* 1/5 (( Raymond Brantley )) *

15.7.202115:22:21[Čeština] Neznámý♂H8 říká: Dopici

15.7.202115:22:22* 2/5 (( Raymond Brantley )) *

15.7.202115:22:23* 3/5 (( Raymond Brantley )) *

15.7.202115:22:24[Čeština] Neznámý♂H8 říká: Hej ved uvidis

15.7.202115:22:25* 4/5 (( Raymond Brantley )) *

15.7.202115:22:26* 5/5 (( Raymond Brantley )) *

Zde to pokračuje tím, že dotyční přijeli k odtahovému a jeden z nich vytáhnul jen tak ze zadnice motorovku a začal likvidovat odtahovku. Je opravdu škoda, že zrovna u tohohle jsem asi patnáct vteřin zpět alt-tabnul, takže z toho mám černotu. Nicméně stejně tak zde bylo docela zajímavé Fail RP, kdy dotyčný "střílel z motorové pily." Opravdu škoda, no. 

15.7.202115:24:03★ Neznámý♂H8 vytahuje z tašky zbran a je pripravený strielať

Doporučuji vám si projít logy dotyčné osoby a zjistíte, že vytáhnul motorovku.


Jenže tady to nekončí, vážení!
Naše stížnost pokračuje dále, když na Raymonda tihle pitomci úplně náhodou natrefili (docela blbé pro ně, že zrovna v přítomnosti tří NPC, minimálně dvou hráčů a kamer(y)). Zde začíná ta pravá mňamina, neboť k již zmíněnému Fail RP se zde zapojuje i Powergaming, popřípadě Non-RP Driving. Nevěříte? Koukejte. Jen doplním, že tohle se začalo dít poté, co jsem dořešil své IC. O dotyčných osobách jsem věděl, byly upozorněny i na šátek, který by neměli mít.

O co tady na videu přesně jde? Jednoduše řečeno jde o zaRPení airbagů. Čekal jsem, zda půjde o dalšího experta, kterému bouchnou airbagy (přední, boční) a jen tak si pojede dál jako by nic. A samozřejmě, že doslova o méně než tři vteřiny vyráží za Raymondem v Mustangu jako by nic. Argumentace dotyčné osoby stála za to v tom slova smyslu, že zde argumentoval s airbagem v autě (Audi A3 z roku 2002/3?), které ho má jen jeden (u té Audiny v Avantu jsou minimálně čtyři určitě, počítejme s šesti a více). Ve výsledku jde o PG v kombinace s Non-RP Drivingem (jakože chci tě vidět jak si jen tak v klidu pojedeš jako drak s těmi airbagy v autě). Na obranu dotyčnému uznávám, že by auto bylo pojízdné, ale to je vše, co mu zde můžu uznat.

Dotyční odjeli poté, co na místo přijelo odtahové vozidlo ve společnosti s policejním Chargerem. Zde bych chtěl vidět logy dotyčných osob, zda proběhla nějaká IC komunikace poté, co jedné z osob bylo odtaženo Audi z místa, přičemž už s druhým hráčem byly na odtahovém parkovišti. Radši, podezření z MG zde také stojí za zmínku.


Zde? 16:35 (tedy ještě před celým tím Fail RP u banky), odtahovka kdesi v éteru (byl na ní aspoň report?), auto si v klidu sjede z plošiny - RP nulové.

Nyní si hodíme malý flashback do času 16:36. Dotyčným se podařilo vytáhnout auto z vody (kvůli kterému jsem měl během dopoledne víc než hodinu report kvůli zneužití glue, který se poněkud překvapivě nedočkal žádného řešení), na kterém byla odtahovka W&C. Krom skutečnosti, že zde máme zneužití /glue (otázkou je ale kdy, no), tak zde máme od I4 i pokus(?) o Car-DM. Skutečné klenoty RP, viďte...


Nyní se posouváme k času 20:15, kdy si dotyční v klidu vezou na plošině od W&C svou milovanou R8. Na první pohled vše v pořádku. Nebo i zde je nějaký oříšek, co čeká na rozlousknutí? Ano, zde je krásný a viditelný Powergaming. V čem přesně? Dal jsem si tu práci a skrze Discord kontaktoval vlastníka firmy s dotazem, zda zaměstnanci W&C mají přístup k odtahovým vozidlům a plošině. Scor ( @Scor ) mi naštěstí nahrání této konverzace schválil, přičemž uvedl, že hráči mají přístup jen k tahačům a k ničemu jinému klíče nemají. Badum-ts! Takže klucí si tady v klídečku jezdili s něčím, od čeho ani nemohou mít klíče. Blbý, no...

Závěrem chci říct, že nechci, aby se cokoliv z toho, co se zatím událo, voidnulo. RP akce je již rozjetá a řekl bych, že i zajímavě. Nechci jít do detailů, ale JEB NATO už zjevně jen tak neuvidíte. 😉

TL:DR

Powergaming (klíčky, které ani nemám) - Neznámý I4
Pokus o Car-DM (kopni si do auta bez RP, že ano...) - Neznámý I4
Powergaming/Non-RP Driving (jezdím si s airbagy jako drak) - Neznámý H8
Fail RP (motorovka co střílí) - Neznámý H8
Nulové RP pádu auta z plošiny - Neznámý H8

 

Holub

Hráč

46
24.7.2021 00:56

Bude se s tím něco dělat? Je hezké, že tady padají souhlasím od x lidí, ale že se s tím vůbec nic nedělá, to je věc druhá... 

sammael02

Hráč

21
24.7.2021 12:37

Stížnost vyřešena učastníci byli potrestáni. Vyřešeno uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~59

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024