Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žiadosť o unban


SM073

Hráč

8
17.7.2021 21:04

Zdravím dostal som ban. Neviem vôbec začo jazdím si kamión a zrazu Ban za non-rp act , injurnes,a DM neviem keď si jazdím už 3h kamióny. Chcem vysvetlenie a chcel by som vidieť niejake vidieť kde som niečo spravil zle lebo nespomínam si na nič čo by som spravil zle keď jazdím kamión  

ice

Hráč

18
17.7.2021 21:14, naposledy upraveno 17.7.2021 21:16 uživatelem ice

Ban jste dostali všichni co jste se tam začali DMkovat na dálnici poté, co přijel tvůj kamarád.

Ani jeden z vás nerpil nic a byla to dost Non-RP shitshow, nicméně video bych ti poslal, pokud by to tvůj kamarád nestáhl z Youtube poté, co jsem mu řekl že dostanete ban všichni.

Tím, že tě zajímal jen důvod, který jsem ti vysvětlil a unban nežádáš, ti ban zůstává. 

SM073

Hráč

8
17.7.2021 21:16

Som nikoho nebuchol a injurnes som mal  tak neviem začo som taký veľký Ban dostal a keď ťa situácia sa rieši chcem vedieť či pani čo má okrádal i majú niejake video keď už lebo teraz čo viem karát čo má prišiel zachrániť ti poslal kde je ich hm 

ice

Hráč

18
17.7.2021 21:19

Jak jsem řekl, dostali jste BAN všichni. Jestli oni měli nebo neměli video, na tom už nesejde. Dostali jste trest oprávněně za to co jste udělali. Pokud příště někdo porušuje pravidla, podejte si report a neporušujte je také.

Zamykám. 


Powered by LeoSight IFS
LT~32