Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádost o unban


JeMappelleJR

Hráč

7
20.7.2021 22:57

Dostanu Ban za trashrp ale zajímalo co jsem rpil a co bylo trash

20.7.2021 23:17

Ahoj,



Nevím, zda ti přijde ok se vysvléknout do naha při tom, co se vyseká auto o stojící kamion uprostřed cesty. A ideálně ještě tancovat na kapotě toho vozidla.

Další ban za nic, což? 

Dzardys

JeMappelleJR

Hráč

7
20.7.2021 23:26, naposledy upraveno 20.7.2021 23:27 uživatelem JeMappelleJR

čau nazí sme byly celou dobu aji než si přijel a ten kamion sme se snažili otočit jen tys nás přerušil tak sme šli za tebou tak sme ho nemohli otočit a já netancoval na kapotě

20.7.2021 23:49

Budu citovat stejnou odpověď, kterou jsem uvedl i u tvého nového příspěvku s mým jménem.

 Být jen tak nazí uprostřed dálnice při otočeném kamionu taktéž není úplně ok, do naha se vysvlékejte doma a tam se tomu smějte v LOOC, jak chcete, ale na veřejnosti to nemá co dělat.

JeMappelleJR

Hráč

7
20.7.2021 23:50

achjooooo dáš unban? napravíme se :C

20.7.2021 23:52, naposledy upraveno 20.7.2021 23:53 uživatelem Dzardys

Unban ti může udělit:


1. Pouze administrátor
2. Ideálně pouze administrátor, který ti ban udělil


Přes noc budete mít s kamarády určitě dost času přemýšlet o tom, jak se na veřejnosti chovat.

Ještě přikládám pravidlo na prostudování:

20. Hraní RP, které by mohlo být pro ostatní hráče příliš brutální nebo jinak znechucující je povoleno pouze po předchozí domluvě a souhlasu všech zúčastněných hráčů. Je třeba zajistit, aby se do akce nemohl dostat nikdo další, případně v takové situaci ihned vyžádat i jeho souhlas (Disgusting RP). Jako znechucující se všeobecně považuje mučení, znásilnění, sexuální obtěžování, týrání zvířat, kanibalismus, zoofilie, nekrofilie, pedofilie a podobně. Hráč má právo svůj souhlas kdykoliv v průběhu akce odvolat a RP akce nesmí pokračovat. Jediná možnost zahrání bez souhlasu je přeskočení této akce (skip).

JeMappelleJR

Hráč

7
20.7.2021 23:55

myslím že v herním nastavení F10 je NSFW 18+ a když ho máš zaplé tak když dáš /nude tak je v trenkách ta postava ale to je jedno jdu spát


Powered by LeoSight IFS
LT~59