Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o zkrácení či zrušení trestu


michalog

Hráč

3
23.7.2021 10:45

Chtěl bych prosím objasnit situaci a následně podle toho také zrušit  trest. Včera večer jsem dostal ban na 24 hodin za dm, jelikož jsem rozstřílel jednoho hráče brokovnici, ale dm to nebylo jelikož předtím byla tak deseti minutová interakce. Navíc mi ten člověk nadával tím pádem tam byl i ic motiv. Vytažení zbraně z auta bylo taky zarpeno. Nevidím v tom žádné DM. Chtěl bych tedy prosím objasnit můj ban po případně upravit trest. A také by mě zajímalo jestli pan REZEKVITEK zná celou situaci, která se udála, že si může dovolit udělit ban za DM.

 

Když tak ic Roger Chramo.

 

ps: předem díky za odpověď i když to nikdo řešit nebude:)

Rezekvitek

Hráč

8
23.7.2021 12:26

jestli chceš aby tvoje problémy někdo řešil zkus ho označit občas to pomůže :D pošli logy o té "hádce", moc se mi nelíbí, že si tu dospělé postavy poměřují.. polepy nebo tak a pak se postřílí na benzíně... :( dej ic motiv, dám unban a příště tag pls

michalog

Hráč

3
23.7.2021 13:12, naposledy upraveno 23.7.2021 13:14 uživatelem michalog

Oka posílám logy celé konverzace. A nevím co myslíš tím  polepem.  

 

Rezekvitek

Hráč

8
23.7.2021 13:26

mhm a tohle ti nepřijde jako totální blbost? mně totiž jo. jsi bez unbanu. 


Powered by LeoSight IFS
LT~46

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024