Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o vrácení zabaveného vozidla


ImNotMagnett

Hráč

13
23.7.2021 15:29

Podatel: Martin Zhmurko

Věc: Žádost o vrácení zabaveného vozidla

Odůvodnění: Dobrý den,

Cca před 2 měsícema mi bylo zabaveno mé vozidlo Alfa Romeo Guilia Quadrifoglio, z roku 2019 a VIN 4200, kvůli nelegální motorové úpravě auta, přesněji motor Twin-Turbo. Bylo mi zabaveno panem Andrew O Bryan, na scéně byl taky kapitán policie San Andreas. Od té doby se snažím mé vozidlo dostat zpět, ačkoliv neúspěšně. 

Vozidlo bych chtěl dostat zpět, z prostého důvodu, že mi chybí. Od té doby, co mi bylo zabaveno, jezdím s Ford F100, která je ačkoliv solidní jako peklo, není to má Alfa. Veškeré motorové úpravy bych si dal pryč, znovu bych si vozidlo zaregistroval. Toť vše.

Záměř: Obdržení zabaveného vozidla zpět

Přílohy: N/A

23.7.2021 16:34, naposledy upraveno 23.7.2021 16:58 uživatelem Schokolade


Policie San Andreas, okrsek Red County, oddělení v Montgomery


Vážený pane Zhmurko, (@ImNotMagnett)

Musím Vás požádat aby jste se dostavil na místní oddělení policie, nejlépe pokud-li to jde dnes a to v 17:00 - 18:00. Tam vše můžeme probrat a taky si doneste veškerou dokumentaci od vozidla.


S přáním hezkého dne,

por. JUDr. George Wimar Fitzler.
Důstojník hlídkové služby.


Powered by LeoSight IFS
LT~32

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
2609 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Bzinkia

160Kč včera v 21:21

marekvoe

200Kč včera v 18:32

Darkoun03

290Kč včera v 16:23

Nejnovější uživatelé
Stepsik

Registrován 1.5.2024

Matulka

Registrován 1.5.2024

Karolinka2000

Registrován 1.5.2024