Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nabídka na RP.


nnRayy

Hráč

29
23.7.2021 18:21

Zdravím Vás komunito.

Přemýšlel jsem, jak by se dalo oživit i nějaké nelegál RP. Když někdo řekne nelegál RP, tak si všichni řeknou, * jó to jsou ty MUFOŠI, který okrádají kamiony *. Sice nechápu proč, nemůže se RPit jenom legální RP, ale taky se na Skimu blbě RPí nelegální RPé, protože všichni na to nadávají, že to je trash, málo lidí to tu umí RPit, protože když někdo RPí nelegál, tak hned myslí na (přestřelky, okrádačky). Já už nějakou dobu bych chtěl RPit to nelegální RP, protože, když to tu někdo RPí, tak to RPí na hovno, a to musíte přiznat.

Tak jsem si řekl se svým kamarádem, že by jsme chtěli rozjet novou organizovanou skupinu, my už nějaké základy máme, jen čekáme, jestli se nám někdo ozve, či to s náma bude chtít RP. Sice čekám na tomhle příspěvku 50 HAHA, ale tak to už je komunitou.

Něco málo Vám jsem napíšu o čem co chceme RPit.

ZDE:

 příchodem těchto vysoce kvalitních sicilských mafiánů se problém venetského zločinu omezil na různé neuspořádané gangy působící v celém regionu. V 80. letech, těsně před vznikem Mala del Brenta, již existovalo několik syndikátů organizovaného zločinu, které by později byly začleněny pod ústřední orgán Mala del Brenta. Mezi tyto organizace patřily

Skupina Mestrini

Veneziani

Organizace má řadu politických spojení na vysoké úrovni mimo Itálii (Chorvatsko a Jugoslávie, Malta, Maďarsko a Rakousko). 

Organizace pevně držela téměř všechny kriminální podniky v regionu, od praní špinavých peněz po vydírání půjček a vydírání, ale jejím hlavním zdrojem příjmů bylo obchodování s drogami¨, zbraní. Mala del Brenta měla i legální podniky, hotely, restaurace, prodejny aut, kavárny, atd.

Mala del Brenta byla zrušena, byly zatčeni všichni členové, na tomhle organizovaném zločinu pracovalo přes 400 policistů, ale nezavřeli jednu osobu, která vše chtěla obnovit, osobě se to nepovedlo, ale teď to chce obnovit osoba, která byla příbuzná člověkovi, který vše začal.

Tak to by bylo něco málo, jak to chceme držet, chceme držet LORE celé Mala del Brenty, ale na to potřebujeme více lidí. Takže! Kdo by měl zájem, napište mně na DISCORD. Vše bude zaRPeno podle pravidel, členové Admin-Teamu se nemusí bát. Můj Discord: adameksejmenuju#2862

PS: V komentářích čekám hate, mějte se. <3

23.7.2021 18:40

Vyserte se prosím na přepadávání kamionů a zbytečného střílení.

23.7.2021 18:43

Doplním Zchovankya, ideálně se vykašlete i na machrování před policií a bezdůvodné střílení z Raptoru po IZS či úplně náhodných lidech, jak má většina ilegálů na Skimu ve zvyku. 

nnRayy

Hráč

29
23.7.2021 18:48

@Dzardys @Zchovankyo

Jak jsem psal, Trash-RP tam nebude, nebudeme okrádat kamiony, či střílení z Raptoru.

23.7.2021 19:42, odstraněno 23.7.2021 20:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.7.2021 16:13
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
25.7.2021 16:38, odstraněno 17.4.2022 14:31 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~88

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: freecko (2000Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Vysocak

250Kč dnes v 00:09

DarkEvilBetty

99Kč včera v 13:24

DarkEvilBetty

425Kč včera v 12:59

Nejnovější uživatelé
Nik0oo

Registrován 18.5.2024

Tomasek12333CZZ

Registrován 18.5.2024

Tomik123CZ

Registrován 18.5.2024