Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Můj konec na skimo rp a leosight


Jan2912

Hráč

20
23.7.2021 23:11

Ahoj jelikož je to poslední věc co tu píšu tak tu budu docela dost vulgární a za to se předem omluvám. Teď k věci.

 

Před 3 měsíci jsem objevil na youtube tento skimo rp říkal jsem si že to budu hrát a moc jsem se těšil jelikož jsem ještě v tu dobu neměl pc. Moje první hodiny na skimu byli užasné moc jsem si je užil, ale po pár hodinách jsem zjistil pravou tvář server (důvod odchodu). Na serveru nemůžete mít ani vlastní názor nebo vám admini dají ban, na portálu to samé. Je to jak komunismus admini s majitelem jsou vůdci a hráč si nemůže dělat co chce (samozřejmě když dodržuje pravidla). Bany se dávají za totální kraviny než normální věci jako např. ukradli mi frakční motorku poslal jsem report admin mě poslal do prdele (škoda že si nepamatuji jméno admina). Některá pravidla jsou tu hodně zbytečná jako např. double repost. Admini místo toho než aby nějak pomohli davájí varování jako malé děti. myslím si že by hráči měli mít svobodu na serveru (pokud dodržují pravidla) a hlavně svobodu slova což tu rozhodně není. Skimo rp je opravdu úžasný server, ale má debilní pravidla a hlavně nezodpovědné adminy.

To je vše. (můžete mi klidně dát ban mě je to jedno jen ukážete vaši ubohost)

 

Přeju vám hodně štěstí do života.

S pozdravem Jan2912 (Hynek Klátil).

23.7.2021 23:12
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

DnOndra

Hráč

50
23.7.2021 23:16, naposledy upraveno 23.7.2021 23:24 uživatelem DnOndra

Prosim tě, až opravdu odejdeš, tak začni mávat ať víme, že to myslíš vážně. 

((Nezapomeň někoho zklátit.))

Zeintar

Hráč

49
23.7.2021 23:16

Čau Jane 

Wivik

Hráč

19
23.7.2021 23:24

Tož čau

24.7.2021 00:15

Měj se krásně, zcela jistě se nám bude stýskat.
Abych to vzal trošku vážně... Poukazujete pořád na adminy, ale co takhle si připustit vlastní chybu? Další věc, nechápu, proč hážeš všechny adminy do jednoho pytle. Rozhodně není fajn říct, že má Skimo nezodpovědné adminy. 
Namísto stížností a bezpředmětného vyjadřování se na fóru, kde si akorát stěžujete převážně kvůli vlastní blbosti, mohli byste se začít věnovat více studiu a respektování pravidel. Pravidla tu jsou fajn a za mě rozhodně ještě mírná, když se zde tolerují takové extrémy, jako byla například představení vašich postav (ty a tvoji dva kamarádi).

Měj se.

24.7.2021 04:42
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

asdf

Hráč

15
24.7.2021 09:30, naposledy upraveno 24.7.2021 09:31 uživatelem asdf

Ahoj, jelikož mi je tvůj odchod velmi líto, připravil jsem památkové video 😭 budeme na tebe vzpomínat v dobrém. 

 

Video

 

 

24.7.2021 10:26

Ban na svém druhém účtu jsi dostal za multi-account, to určitě není zbytečné pravidlo, stejně jako double-post nebo herní pravidla. Všechna pravidla mají svůj důvod. Nikdy jsi nedostal žádný trest za vyjádření svého názoru, pouze za porušení pravidel, která jsi se registrací zavázal dodržovat.


Powered by LeoSight IFS
LT~98