Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Omluva celému skimu a můj možný návrat


Jan2912

Hráč

20
26.7.2021 13:41, naposledy upraveno 26.7.2021 13:46 uživatelem Jan2912

Zdravím všechny, vím že mě tu teď asi neradi vidíte v diskuzích, ale chtěl bych se vám všem hlavně adminům a majiteli serveru moc omluvit za to co jsem napsal (můj konec).

Uvědomil jsem si že jsem žádné problémy se skimem a portálem neměl. Všechno to začalo kvůli kamarádům, přitom jsem vůbec nechtěl aby to se mnou hráli a snažil jsem se jim to vymluvit, protože jsem věděl že by to hráli jako klasický multiplayer moje tušení se vyplnilo. Když se můj kamarád připojil do hry automaticky se mě snažil nějak zabít, když jsem měl auto neustále mi ho ničil atd. Další věc co jsem byl línej kamarádům vymluvit bylo volání přes discord (já jsem za celou dobu hraní volal maximálně ve hře), začal jsem jim vysvětlovat že je to rp a při rp by se volat nemělo. Moje stížnost ohledně adminů není pravdivá admini určitě mají hodně práci s reportama a nechtějí se zdržovat jen u jednoho. Moje stížnost ohledně pravidel je jako kdybych si někde stěžoval že se musí na semaforech stát na červenou. Každý server má svá pravidla a já jako hráč je musím dodržovat. Žádné pravidlo tady na serveru není zbytečné.
Skimo je opravdu výjimečný server pro mě lepší než fivem v gta 5.

Informace ohledně zakládání druhého účtu (Dobryclovek22, účet Karlos2912 byl bratrův) účet jsem si založil protože mi přišlo trapné se pořád ptát v diskuzích tak jsem si založil druhý účet dnes už bych to neudělal.

Důvod psaní omluvy je protože jsem si hodně uvědomil že jsem psal za kamarády a za sebe a začalo mě to i docela trápit, v pátek odjíždím na dovolenou do Chorvatska a nechtěl jsem abych tam na to myslel.

Můj návrat nevylučuji, ale byl by až po dovolené.
Jestli se ke skimu vrátím tak už nebudu hrát za svojí postavu Hynka kterou smažu abych tu minulost co jsem tu napsal s tou postavou v sobě smazal.

Poprosil bych vás o odpuštění. Každý občas udělá chybu.

S pozdravem Jan2912

26.7.2021 14:31

Ve jménu Otce i Syna i Ducha svatého ti odpouštím. Amen. 

26.7.2021 14:57
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
26.7.2021 15:45, odstraněno 26.7.2021 15:50 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fyolarwir

Hráč

6
26.7.2021 17:02

Opuštění serveru je na svobodné vůli každého, není třeba zahlcovat fóro nepotřebnými tématy. To stejné platí o pro návrat. Zde je pravděpodobné zbytečné psát i více jelikož se vsadím, že tvůj odchod a návrat nás bude očekávat víckrát. 

26.7.2021 20:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
Petriik1 udělil za tento příspěvek varování: Spam

Powered by LeoSight IFS
LT~58

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč dnes v 18:16

Dexyy

500Kč dnes v 18:16

FerryCZ

19Kč dnes v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024