Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Nový model auta


deeX7x

Hráč

16
28.7.2021 00:30

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli by měli hráči na Skimu zájem o Mercedes-benz třídy G, model G63

Přikládám odkaz na model, kdyby @Rataj o tom přemýšlel. https://www.gtainside.com/en/sanandreas/cars/164002-mercedes-amg-g63-w646edition/

(Nevím jestli má Skimo nějaké modely co nemůžou přijímat, kdyžtak bych byl rád za vysvětlení :D)

sqmal

Hráč

31
28.7.2021 01:12

Ja by som chcel aj skoda auta !!

Zeintar

Hráč

49
28.7.2021 10:38

To je vážně tak těžké projít minulé návrhy a zjistit, že Gčkovej Mercedes (který se tu navrhoval minimálně 38x), prostě nikdo nechce? 

28.7.2021 10:59
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
28.7.2021 11:16

A já chci na vafle teplej banán!

Teď vážně - vemte si to debilní mufyjánské géčko a jděte s ním někam. Proč? Kdyby se schválilo, tak to stále bude málo a podobní jedinci budou chtít další fetka (RP) auta ala E60. 

deeX7x

Hráč

16
28.7.2021 16:45, naposledy upraveno 28.7.2021 17:06 uživatelem deeX7x

@Holub super že si hned pod Géčkem představíš mafii, ale jde o to že je to prostě hezký auto, ale někteří lidi ze Skima to asi prostě neocení, jen hate. Taky kolikrát se to tu přidalo, že tento model auta někdo chce ("38x" jak už bylo zmiňováno). Tak asi o to ti lidi zájem mají.

Holub

Hráč

46
28.7.2021 19:14, naposledy upraveno 28.7.2021 19:15 uživatelem Holub

@deeX7x To víš, jsem už na MTA RP dostatečně dlouho abych viděl, že vozidla se zde užívají k těmto stereotypů. Podívej se na A8, S-Classe a (M5) F10 (děkuji ti satane za to, že se nemusela dávat na carpacku E60) - všechno to jsou auta, co jsem viděl užívat hráče především k ilegální činnosti a je jedno o jaký server jde. Má odpověď je založená pouze na této skutečnosti, že ačkoliv se najdou lidi, kteří tento stereotyp vyvrací (třeba na své postavě mám S-Class a stejně v tomhle nejedu), ale je jich sakra málo. A s mentalitou lidí na MTA by to dopadlo tak, že by z toho byla nejen alternativa k Raptoru, ale také auto, které by užívalo x lidí jako propustku z RP drivingu a to i přes silniční gumy na takovém autě a podvozku, který tyhle hrátky v terénu umožňuje pouze víc plebby verzím, což zrovna tyhle AMG krabice na kolečkách nejsou.

Upřímně? Když už přidávat do carpacku nové auto, tak ať je buďto něčím zajímavé, nebo má i nějakou herní mechaniku, která je k autu vázaná. A to sorry, ale to tohle opravdu není.


Powered by LeoSight IFS
LT~77