Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ban


pato9632

Hráč

2
6.10.2019 13:11

Prihlasovacie meno: pato9632

IC meno: Andrej Florek

Dĺžka banu: 15hod...

Dôvod banu: Non Rp | OOC uražky

Moje vyjadrenie: Tákže začalo to tak že nas začala policia nahanat spadli sme na motorke Rpili sme Injuries... dobehli kunam zaputali nas dali nas k autu požadoval pomne doklady ako zobral mi ich na motorku som vodičak nemal... a požadoval aj zbrane ked som ich nepoužil a mam zbrojak... dal som mu občiansky a napisal do /do že som u dal potrebne doklady čož je iba občiansky vodičsky mam iba na B prišiel potom Radim a že požadoval všetky že to mam rp zahrat tak som mu dal aj ten vodičak a napisal som že na ty piču* a dostal som až ban na 15 hodin ako myslim si že to je prehnané...

6.10.2019 14:09
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

pato9632

Hráč

2
6.10.2019 16:02

Nie mne je jedno ten ban ide o ten princip...

Honza

Hráč

0
6.10.2019 17:19

Takže jestli to chápu, tak ty si myslíš že jak chtěli po tobě ty doklady tak je to NON-RP ? Ale tak trošku v tom je háček, protože se RPí San Andreas ( US ) A kdyby si viděl tak policista tam skoro nedává 1 pomoc, ale čeká na záchranku.

Poté jak si nadával jde to vyřešit i jinak bez nadávek. Stačí napsat spisovně nebo-li jinak a nenadávat osobě nebo jak si to myslel.

pato9632

Hráč

2
6.10.2019 17:50

Neviem čo bolo NonRP ale ja to už riešit nejdem.... Dokonca som rpil aj injuries... dal som mu potrebne doklady ktore potreboval potom ze mi berie zbrane a z akeho dôvodu!? Mal som zbrojak a ani som ich nepoužil... potom to už neriešil ked som to napisal ale napisal ze chce ich .... ach .


Powered by LeoSight IFS
LT~31