Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Elektro Auta


deeX7x

Hráč

16
2.8.2021 00:30, naposledy upraveno 2.8.2021 00:30 uživatelem deeX7x

Návrh, vybudovat Elektro stanice a poté přidat i elektromobily. Nevím kolik lidí by to chtělo, ale oni se ozvou.. 

2.8.2021 13:20
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

asdf

Hráč

15
2.8.2021 14:50

Nápad zní fajn, ale je to zase zbytečná práce pro Rataje navíc... A myslím, že by se to moc ani nevyužilo, lidé by to nekupovali.

Holub

Hráč

47
2.8.2021 15:27, naposledy upraveno 2.8.2021 15:28 uživatelem Holub

Lidi by to kupovali (já bych si minimálně jedno takové koupil, pač sehnat luxusnější sedan je bohužel segment, který si vzali mufyjáni...) , ale muselo by jít o něco jako byla Tesla na Artheonu. Ale toho se nikdy nedočkáte.

První důvod je ten, že se na návrhy sere všeobecně. Ten druhý je ten, že se nebude nic dalšího přidávat do vehlibu. Ten třetí je ten, že i kdyby se něco takového přidalo, tak by se pro to musel upravit skript tankování, změnit místa a objekty, ke kterým to je "napojeno", změnit jejich lokalita a podobně.

Soudruh

Hráč

16
2.8.2021 17:09

"Podle mě by to byl pěknej nápad. Hlavně by to bylo něco co by rozšířilo RP. "

Rozšíření RP be like:

/me píchnul zásuvku do auta

/me vyměnil duracellku

/do *název vozidla* dělá zvuk vysavače

bit

Hráč

50
28.8.2021 23:46

Je hezké že máš profilovku Mai, ale to na mě stejně nezapůsobí tak abych souhlasil. Já elektro auto moc rád nemám a na Skimu by to skoro vůbec nikdo neměl. Auta na fosilní paliva jsou best.

2.9.2021 00:14

Zdravím navrh dobrý jen mi to přijde dost zbytečná věc myslím si že by jsi to koupilo 5 lidi ze 100 což není zase tak dobrý. Když už tak jak psal dříve navrh @HLMNqqq exkluzivní dovoz motorek jako je třeba káwa ninja a tak podobně by na skimu bylo oceněné více 

každopádně navrh dobrý 

Holub

Hráč

47
2.9.2021 10:56

@DzofreCZ Jenže import na motorky neudělaš z jednoduchého důvodu - nemáš volné motorky a hlavně si myslím, že TOHLE je skutečně zbytečné. Elektromobil? Vím, že by si ho aspoň deset lidí koupilo (tadá, víc než Prius, Infiniti a podobné), jenže zase by se musel upravovat skript na tankování. Yikes.

4.9.2021 20:43
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

JackBednatek

Hráč

4
29.10.2021 11:05

Ja chci TESLU s autopilotem ! :D pro flex :D

 


Powered by LeoSight IFS
LT~149