Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

žádám o zkrácení banu


MahoJahotyc

Hráč

7
2.8.2021 18:06

omlouvám se ale zapl jsem hru po týdnu abych si normálně zahrál a v tom mně přepadli tak mně to nasralo takže jsem se odpojil vím dělat se to nesmí jsem kokot a trest mám právem ale chtěl bych požádat jen o zkrácení trestu. 

3.8.2021 11:59, odstraněno 3.8.2021 12:01 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

MahoJahotyc

Hráč

7
3.8.2021 19:58

Nikdy jsem se jako kokot nechoval a myslim si ze mam dcl cistou minulost az na zacatky erpeni a denne chodim do prace a kdyz si to jdu po x dnech zapnou a jdu si neco vydelat tak mne jdou okrast takze mne to nasralo a odpojil jsem se jo vim jsem kok ale s tim trestem jsem pocital ne teda tak vysokym kdyby to bylo 60 hodin tak nereknu ale 336 hodin je az moc kdyz tam lidi dostavaj za to max 24 hodin takze proto pisu o zkraceni kdyby to byl stejnej trest jako ostatni tak to neresim ale pokud si budu moct o vikendu zahrat tak by to bylo gut. takze predem diky i kdyby za nic jineho tak aspon za ten cas :) @Lexikonn 

3.8.2021 20:45
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~27