Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Ziadost o Skrátenie Banu / úplný UB


fuky02

Hráč

4
5.8.2021 15:05

Zdravím týmto príspevkom by som rád požiadal o skrátenie banu aj ked moju vinu beriem na 100% .. Proste nemal som svoj deň a myslím si že nie som jedniný komu takto občas prepne.. Takže teraz k tomu čo som porušil.. Ban mám za Vybugovanie z teasera to som v pláne nemal strelili ma teaserom a normálne som dal /fall lenže potom mi nejak preplo a začal som utekať a do toho som zapojil chickenrunning  chcem sa aj ospravedlniť hráčom ktorým som v tú chvílu skazil RP fakt ma to mrzí mal som menší skrat v hlave .. Ban som dostal od @FLYER a týmto by som chcel požiadať o skrátenie banu a ked by sa zlutoval tak aj o UB .. Viem že v minulosti som už mal nejaké problémy čo sa týka banu a uvedomujem si to že mám bohatú historiu ale snažím sa byť lepší hráč ... Neviem čo by som tu ešte napísal tak to bude asi všetko ... Ešte raz ospravedlnujem sa mal som sa zachovat inak ... S pozdravom fuky02

Zeintar

Hráč

49
5.8.2021 15:39, naposledy upraveno 5.8.2021 15:43 uživatelem Zeintar

Jen si tu něco odložím.

 

 

 

Přidal jsi k tomu i nonRP injuries a water evading. Water evading ti byl odpuštěn, protože jsi nakonec vylezl na břeh, ale o nonRP injuries jsem zapomněl Flájovi říct, když jsi v 200 km/h naboural čelně do mostu a potom začal utíkat (do vody). A nebudeme mluvit o tom, že jsi už předtím 1 čelňák dal, že? O značku. zaRPil jsi, že jsi se oklepal a jel jsi dál. :D (taky čelňák v 150+ km/h)

 

fuky02

Hráč

4
8.8.2021 15:03

Áno viem spravil som hlúposť 🙂.. Lenže už som pochopil že takto to nejde a proste Vám tým kazím rp a radšej budem leggal ako illegal zistil som že tým nelegálom iba porušujeem pravidla a chápem aj keď mi @FLYER neskráti trest lebo som spravil chybu ale myslím si že som si to uvedomil 🙂


Powered by LeoSight IFS
LT~31

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024