Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

SovietDog odpojenie z RPakcie


6.8.2021 01:26

Tak človek aby si kúpil najlepší optický internet a počítač za 7 tisíc eur, len na to aby sa nedaj bože nestalo, že mi to padne, v momente ako ma to odpojilo, som si zapol hru znovu samozrejme, @SovietDog bol vedľa nás a bavili sa OOC, ležal som na zemi ako predtým keď ma to odpojilo, riešili že kolegovia neerpili ABSOLÚTNE žiadne injuries (samozrejme lebo sú kamaráti a písali si PM že Sovietko :), cez konexie čo nedokážeš na serveri,) oni samozrejme nedostali žiadny postih, ja NoMercy ban za ani neviem čo, keď vlastne som sa v momente pripojil naspäť haha. Naozaj admin pri veci a na úrovni, žiadna empatia človeku aby to ani nemohlo niekedy vypadnúť, keď som sa v momente pripojil naspäť, so mnou si nikto o ničom ani nepísal a random som dostal ban, just preto lebo mi to padlo, ale hneď som sa pripojil naspäť. Ďakujem ti pekne kamarát, za to aký kvalitný a plnohodnotný zážitok mám z tejto hry.

Cosmmo

VIP

21
6.8.2021 01:29, naposledy upraveno 6.8.2021 01:30 uživatelem Cosmmo

Ahoj,

já si nejsem úplně jistý, ale myslím si že takhle "výpadek internetu" nevypadá.

S láskou tvůj milovaný kolega a "kamarád" Sovieta co "neRPil injuries".

nnRayy

Hráč

29
6.8.2021 01:34

Čau. No, chlape.

Vyjádřím se ti k tomu, jak posílal Cosmmo screen, tak ty si to na sílu odpojil, asi víme oba proč, měl si u sebe zbraň, a nechtěl si o ní IC přijít. A ne nespadlo ti to.

Teď k injuries, ty nám chceš něco říkat o injuries, a nabouráš do nás v 150km/h na crossce a bez helmy? Letěl si vzduchem ty blázínku, myslím si, že by to nebylo jen vykloubené rameno, naražená hlava, a krvácení z nosu. Tak se nejdřív koukni na své injuries, a pak na naše. A my jsme seděli v autě, ve kterém by  se nám nic moc nestalo. 

S pozdravem Adameeq.

6.8.2021 01:37

Nepovedal som, že mi vypadol internet, to si si z prsta vycucal ? A hneď po tom, som sa pripojil naspäť, tak v čom je problém akože, predsa som erpil ďalej, ležal som na zemi a čakal, tvoj kamoš čo si tam PMkujete mi dal NoMercy instant ban, zatiaľ čo ja čakám rozjebaný na zemi na to, čo sa bude diať ďalej.

6.8.2021 01:41

To je kolega, ja som mal helmu, aj vestu, a keby som nechcel prísť o glock a preto som sa odpojil, na čo by som sa pripájal naspäť haha ? Aby som to doerpil, pretože som mal problémy, preto som ani do chatu neodpovedal. Ja som injuries mal normálne, vám ani pásy necukli a to ste narazili do KLASICKEJ motorky, s dvoma chlapmi na sebe.

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Double-post
6.8.2021 01:42

Milí VajkoChlpko

Uznávám svou chybu. Já měl za to že jsi se komplet odpojil a už jsi se nepřipojil a když jsi se odpojil tak jsem si tě vzadu vůbec nevšiml, za to se ti upřímně omlouvám. Tím padem tí dávám ti unban a ještě jednou se ti omlouvám za svojí chybu.

6.8.2021 01:43

Ďakujem krásne <3


Powered by LeoSight IFS
LT~78

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
7833 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
matyseeek69

20Kč včera v 16:27

KreutZ

1000Kč včera v 16:27

MarcusAnderson

300Kč včera v 16:27

Nejnovější uživatelé
VeruncinKubicek

Registrován 9.5.2024

VerunkaKocicka

Registrován 9.5.2024

HexaPi

Registrován 8.5.2024