Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

STÍŽNOST NA PSA VEDENI AKADEMIE


Tanas

Hráč

5
9.8.2021 22:14

Zdravím moje jmeno je Tanas a mám na skimu nahrane něco o kolo 330h a chci říct že dnes v 19:00 Jsem byl už po druhé na pohovoru a už po druhé  co mě nevzali říkáte si to je debil ale ta chyba nejsme já ani ostatní ta chyba je Nina Hart můžete se snažit jak chcete ale prostě tento člověk si asi zasedl na můj účet prosím o nové vedení PSA (Akademie) protože aktuální vedeni bere lidi od oka.... Diky budu rád za vyjádření.

9.8.2021 22:19

XD

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Nadbytečné vyjadřování
9.8.2021 22:31

Tak již jsem ti vysvětlil, že tvůj problém nejspíše spočívá právě v tobě. Pokud jsi zcela nezávisle byl administrátorem IC nepřijat do takové frakce, asi to má svůj důvod. Zřejmě se na RP PSA nehodíš a určitě máš ještě hodně, na čem bys měl zapracovat. Během náborů se nabírají skoro všichni, bohužel na některé se nedostane, právě proto, že ještě nejsou dostatečně schopni RPit PSA. Z toho si nic nedělej, určitě na tom ještě můžeš zapracovat. Navíc zde řešíš IC věc, nikterak ti s tím nemůžeme pomoct. Navíc PSA je pod vedením majitele serveru plus administrátora, takže si myslím, že ohledně zasednutí by sis starosti dělat neměl. 

Robiiinek

Hráč

15
10.8.2021 00:12

No, tak já mám pro dnešek dost.

10.8.2021 00:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

asdf

Hráč

15
10.8.2021 01:08

Asi bych vyměnil dealera nebo lékaře. 


Powered by LeoSight IFS
LT~101