Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Návrh - Psychotesty


neznamy#5174

Smazaný účet

4
10.8.2021 21:11, naposledy upraveno 10.8.2021 21:12 uživatelem neznamy#5174

Nechcete zase zprovoznit psychotesty? Už mě nebaví se bránit s nožem. Myslím si že kdyby zase byly zprovozněny tak by to hrálo i víc lidí. Už jsem potkal hodně lidí co si stěžovalo na to že nejsou uvedeny

10.8.2021 21:28, naposledy upraveno 10.8.2021 21:30 uživatelem Zchovankyo

Nejsou uvedeny? Tak prosím pěkně, díky tobě jsem se alespoň dokopal k tomu aktualizovat stavy.. Mno, podívejme se. 

 

Současné stavy psychotestů

Písemná část a její informace - Pozor, bude se upravovat.. Možná se bude dělat aji nový příspěvek, ať to máme pěkné.

Chtěl by jsi nám pomoct? Nábor

 

Odpověď na otázku ,,Kdy budou zase zprovozněné psychotesty?" - Dokud se budete takto hloupě ptát, tak až za dva měsíce. Pokud budete prostě držet pusinku, tak do týdne. 

Odpověděl jsem na všechny dotazy? 

E:// A mimochodem.. Získání psychotestů není jisté. :D Takže se s tím nožem radši udobři a buď s ním kamarád.

Fyolarwir

Hráč

6
10.8.2021 21:33

Je krásné, že za každým nedostatkem, kterému mj. hráči chybí, by přišlo hrát více lidí.

Bylo by lepší, kdyby jsi pro to udělal něco IC a ne tu "fňukal" na fóru. Psychotesty se také mj. nevydávají jen jeden den od vyhlášení pozastavení. 

Přeji hezký den.


Powered by LeoSight IFS
LT~36