Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

2 pravdy a 1 lež

1 2



11.8.2021 19:50, odstraněno 11.8.2021 19:51 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
11.8.2021 20:49, odstraněno 12.8.2021 13:50 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Porušení pravidla 7
13.8.2021 00:45, naposledy upraveno 13.8.2021 03:21 uživatelem SedliX

@neznamy#6054, máš prémium, to si chudák dovolit nemůže. 😅 Z tvé přihlášky do HT vím, že bydlíš v Ostrově, ne ovšem u Tisé při německých hranicích, ale v Ostrově nad Ohří. Vylučovací metodou, navíc protože žádná z tvých postav na Skimu není v PSA, bych řekl, že špatně je dvojka. 


1. Objevil jsem se v televizním zpravodajství. 📺

2. Mám víc fonendoskopů než bot. 🩺>👟

3. Když byla zlá doba, pracoval jsem na covid+ ARO v Hradci Králové. 🦠 (emoji viru nevedeme, sorry)

EDIT pro Dzardyse: Moje pracovní nasazení je v Ústeckém kraji, v Hradci pouze studuju. 👨‍🎓

13.8.2021 00:55

Protože už tak nějak vím, že jsi velmi ochotný a především životy zachraňující človíček, určitě nemohu vyloučit číslo 3, o němž jsem se dokonce dozvěděl i přímo od tebe, teda doufám. No, nastává oříšek, pokusím se jej rozlousknout. Protože jsi pan doktor, jistě budeš mít plno toho haraburdí, navíc fonendoskopů určitě není nikdy dost! Věřím tomu, že bot tedy máš daleko méně. Tak se nám tak nějak odloučila ta televize. No, snad někdy. :) 

Dovolím si opět pokračovat.
1. Jsem člověk, který se věnuje nákupu spousty oblečení, vyloženě se v tom vyžívám.
2. Mimo studijní obor IT se zajímám i o psychologii a částečně se věnuji například studiu práv.
3. Ve společnosti se řadím mezi ty, kteří jsou raději sami někde opodál.

EmposOfc

Hráč

41
13.8.2021 03:07

Dle mojí super dedukce a díky toho že máš anime profilovku beru možnost číslo 3. jakožto velice pravděpodobnou. To že se zajímáš o psychologii, práva a zároveň studuješ obor IT je taky dost možné a spíše mi připadá jako velmi nepravděpodobná možnost číslo jedna. Tudíž jednička lež, dvojka trojka pravda.

 

1. Udělal jsem řidičák na auto na první pokus (jak testy, tak jízdy)

2. Poprvé v životě jsem hulil ve 14ti letech

3. Poslouchám dost často při tryhardění her bethovena

13.8.2021 09:34, odstraněno 13.8.2021 09:34 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Even1n

Hráč

2
25.8.2021 23:21

Lež bude Beethoven, protože se píše se dvěma E a kdybys ho poslouchal tak to víš. 🤭

 

1. V listopadu mi bude 19.

2. Mám OnlyFans.

3. Můj praděda sloužil u Wehrmachtu.

Scor

Hráč

63
29.8.2021 16:59

Logikou a intuicí si myslím, že lež bude buď 1 nebo 2. Jelikož asi děláš cosplaye, tak bych tipoval, že budeš spíš používat patreon, než onlyfans. Pokud by ti zachvilku bylo 19, tak pochybuju, že by si měla onlyfans. A praděda mohl sloužit u Wehrmachtu. Takže podle mě je dvojka lež.

  1. Mám víc zapalovačů, než bot.
  2. Poprvé jsem hulil ve 14ti. (jednou to tu už zaznělo. lol)
  3. Spal jsem na poli

Holub

Hráč

46
29.8.2021 21:51, naposledy upraveno 5.9.2021 15:16 uživatelem Holub

Jednička.

Poprvé jsi hulil ve čtrnácti, což ti i věřím.
Na poli jsi i spal... nebo spal Heavy, kdo ví.

Víc zapalovačů než bot? Jo, to zní "reálně"


  1. Chodil jsem s psychopatem.
  2. Vlastním už druhý kabriolet.
  3. Jezdím ve Fabii v sedanu.

Tak @SedliX -i, teď k tvým odpovědím.

  1. Chodil jsem s psychopatem. - LEŽ - vím, že zde možná kolují nějaké historky ohledně možného psychopata (ve skutečně je to sociopat). S tímto člověkem jsem oficiálně (a i neoficiálně) nikdy nechodil. Naštěstí...
  2. Vlastním už druhý kabriolet. - PRAVDA - tak u mě to je klasika, že jo. Kdo ví, za pár let možná další.
  3. Jezdím ve Fabii v sedanu. - PRAVDA - cirka týden mi zde dělá společnost červený sedan s mixem metalu v rádiu. Inu není nad to, když se z auta pro důchodce line Avantasia. 
5.9.2021 00:55

Inu, když se k tomu nikdo nemá, pokusím se najít lež já. Jednička je pravda. Několikrát jsme diskutovali pistáciovou Fabii v sedanu, která je ale natolik vzácná, že ji spíše nemáš. Pokud si dobře pamatuju, pořizoval jsi v nedávné době nové auto a divil bych se, kdyby to v tvém případě nebyl kabriolet. Takže já si myslím, že lež je trojka, Fabie.


  1. Do studia na vysoké škole jsem hrál na hudební nástroj. 🎼
  2. Do studia na vysoké škole jsem maloval. 🖌
  3. Neumím plavat motýlka. 🏊‍♂️

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~63