Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Sťažnost na Sovietka


Kr1st0fz

Hráč

14
12.8.2021 22:38, naposledy upraveno 12.8.2021 22:47 uživatelem Kr1st0fz

Takže môj oblúbený admin SovietDog ma dnes o 22:21 zabanoval za non rp injuries a zdravý rozum za skok zo strechy ktorý podla mna na injuries nebol dostatočný o toto nejde ide o to že už 2 deň mam report na ukradnutú motorku pričom som včera bol ID: 1 cez 2 hodiny v službe bol iba sovietdog po 2hodinách ked som ho videl na benzíne mg len tak sa prelietavat som mu napisal PM: "mám podaný report cez 2 hodiny ID: 1 jedná sa o jednoduchý report ukradnutej motorky" a odpoved bola: "pravidlo 24."... Tak isto dnes report na ukradnutú motorku ID: 1 SovietDog jediný v službe ak sa nemýlim reálne to mohlo byt viac ako 2hodiny potom mi to samozrejme padlo a ked sa napojím skočím zo strechy a hned v momente príde Soviet a ide mi dat ban za nonrp injuries

12.8.202122:11:55Neznámý♂G9: (( ban mi vždy vieš dat ale ked mam id 1 2hodiny tak mi report neprijmeš :/ ))

12.8.202122:12:02[GM] SovietDog: (( Přesně tak ))

12.8.202122:12:04✪ [GM] SovietDog se usmála.

12.8.202122:12:07[GM] SovietDog: (( misss ))

12.8.202122:12:08[GM] SovietDog: (( :) ))

takže tolko k tomu nejde mi o ten ban ako tak.. ide mi o prístup tohto jedného konrétneho Admina.

PikoMan3000

Hráč

3
12.8.2021 23:34, naposledy upraveno 12.8.2021 23:41 uživatelem PikoMan3000

Všeci date len haha haha lebo ste kamarati a nechcete priznat jeho chybu ze zneuziva prava admistratora je mi z vas zle keby nemate taketo kontakty tak sa nesmejete a prikivnete mu a budete drzat s kristofom čiste homošlerky a keby to neni pravda tak sa k tomu vyjadri a nebude ticho jal decko

JokerB

Hráč

14
12.8.2021 23:45

Ja mam tiež zopár “problemov“ so SovietDogom.

Problem1: Dnes sme erpili s kamaratom tagerov. Tagovali sme a priletel za nami soviet že fotí si miesta tam kde to ma zmázať. Vravil nam že nemame erpit sprejerov, zbytočne to erpime a aj tak nam to zmaže.

Problem2: Ked mam ID 1 už hodinu tak jediny v službe je soviet a ten len sedí na benzine alebo lieta nad montgomery, a to sa mi už stalo niekoľko krát.

S pozdravom Barankoalko.

Qermo

Hráč

16
13.8.2021 00:51

Jen nedokážeš unést, že by se pravidla actually měly dodržovat, tak si vylíváš zlost na fórku. Za mě je Soviet skvělý admin. (doufám, že oddělá ten glock od mojí hlavy) To, že prostě porušuješ pravidla a nedáš si injuries je jednoduše tvůj problém. A vzhledem k tomu, že Soviet doslova nikdy není v IC světě, tak to jeho poletování ber jako jeho.. Formu zábavy. Je furt ve službě v /staff, jen kvůli tomu, že má nasazenou kravatu, ne kvůli tomu, že by nonstop řešil reporty.

13.8.2021 03:18
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kr1st0fz

Hráč

14
13.8.2021 05:34, naposledy upraveno 13.8.2021 05:37 uživatelem Kr1st0fz

Ako som sa hore aj zmienil o ten ban mi tak nešlo ako o to správanie a aroganciu keď nemá pravomoc alebo možnosť riešiť ten report nech mi neodpíše na pm "pravidlo 24" stačí napísať "teraz nemôžem mam toho veľa" alebo niečo podobné alebo keď mu poviem že ban mi vie dať ale prijať report nie a on povie "presne ;)" akože toto je správny prístup AT? Čo si ma potom hráč o tom adminovi myslieť reálne keby SovietDog nemá takéto správanie voči mne to neriešim ale osobne si myslím že keby sa nespráva takto arogantne tak si viacej hráčov o ňom nemyslí to čo myslí uvediem príklad nedávnejšie som taktiež s dotyčným adminom riešil zložitejší report kde po dobe vysvetľovania z mojej strany na to boli odpovede "jdu se zabít"  "tak si to vyríkejte ja si jdu zatím skočit" "plakam" proste prečo keď môže vyriešiť problém alebo uznať chybu druhému hráčovi a povedať mu čo spravil zle to týmto naťahuje.. Predstavte si že ste nový hráč na Skimu a prvý report riešite so Sovietom a podobné "vtipné hlášky " by padali. Ako čo si potom ten hráč má myslieť viem že dostanem od Sovietovej Fanbase "haha" ale trošku sa zamyslite že na tom niečo je..

Qermo

Hráč

16
13.8.2021 13:08

Chlapče, jde vidět, že si nikdy nikde neadminoval, nemoderoval něco atd. Když jdeš na tu samou věc po dvacátý a chceš to vyřešit rychle a někdo to tam prostě zdržuje, tak to je pain a některým slightly toxic reakcím se nedá vyhnout. Plus bych řek, že neRPení nebo jiný porušování pravidel je důležitější, než report.

shejzyn

Hráč

22
13.8.2021 13:59

Sup lidi, chci se podělit o pár věcí co SovietDog vyváděl v noci v Admin duty je nehoráznost a totální trash z jeho strany ( zneužívání admin duty), zde přikládám video jak pozdě v noci s hráčem Mario_Capko a Jacob_Wicks dělali doslova hovadiny. Před příjezdem ihned jak nás Soviet viděl si dal Ghost aby nešlo vidět že ten kdo je v autě je on (přiložím screen kde to lze vidět).  SovietDog si vzal Capkovu audinu a začal do ní narážet do nějaké S4 Avant, poté boural i do hráče Jacob_Wicks. Myslím že na tohoto admina je dost stížností a měl by s tím někdo z vedení něco dělat. ODKAZ NA VIDEO : https://streamable.com/usrb8h 

13.8.2021 15:20, odstraněno 13.8.2021 15:30 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
15.8.2021 17:35, odstraněno 16.8.2021 21:07 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Powered by LeoSight IFS
LT~130

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo