Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

❓Co znamená report a jak ho správně napsat❓


Lexikonn

Hráč

78
16.8.2021 14:46, naposledy upraveno 25.9.2021 00:29 uživatelem Lexikonn

Co znamená report?
Report je taková kouzelná věc, díky které můžeš upozornit na problém, který nelze vyřešit ICly (jinak řečeno, nemůžeš si s tím poradit sám), či ti nemůže poradit helper v HelpChatu (/hc).
Ale i report se musí poslat tak, aby vám admin pomohl co nejrychleji a nezdržoval tě od hraní, což znamená napsat report se všemi informacemi.
Zde je ukázka špatných reportů:
"Pls port" - důvod?
"Potřebuji admina" - Důvod?
"Mám problém" - Jaký?
"Nemůžu najít auto" - ID auta?
"Chci přepsat auto" - ID auta? ID frakce? Jsi majitel frakce?
"Hráč mě okradl" - Kdo? Proběhlo to určitě s porušením pravidel?
"Hráč porušil pravidlo" - Máš důkaz? Co udělal?
"Bugl jsem se v interiéru" - /hc a helper pomůže
"Jsem ve vězení neprávem" - IC věc

A teď jak to vypadat:
"Chtěl bych vytvořit interiér ID 137"
"Nemohu najít své auto, ID 3974 a v odtahu není"
"Chci přepsat auto 3974 na firmu 54"
"Hráč ID 17 mě okradl o item, který brát nesmí"
"Chci na auto 3974 polep (odkaz na obrázek končící .png/.jpg)
"Hráč 13 porušil pravidlo, jezdí s kamionem vysoký terén - nonrp driving, mám video/screen"

Když sepíšeš všechny informace, může admin vyřešit report hned, někdy i na dálku. Když napíšeš polovinu informací, musí se admin portnout a tahat z tebe informace, které si měl dávno napsat do reportu.

Zařaď report do správné kategorie. Když ztratíš auto, nedávej kategorii například INT (auto ti najde i TGM, int reporty jsou GA a TGM/GM tato kategorie nezajímá)

Na závěr menší detaily.. To že jsi report #1 je fajn, ale tvůj report "Chci vytvořit int" nemá takovou prioritu jako bug zamezující hraní nebo nahlášení hráče za porušení pravidel.
Prioritu určitě vždy admin.

Žádosti o revive (oživení po PK) nepříjmáme protože chceš doerpit injuries, ale pouze v případě DM.
ID auta = VIN a najdeš ho na dvou místech:
Na klíčích budeš mít jméno a vin "Audi R8 V10 (3974)" a na autě při podržení ALT.

ID interiéru:

Je ID konkrétní nemovitosti (v IC se používá jako číslo popisné) a ID interiérů které chceš vytvořit (ty nalezneš na stránce https://leosight.cz/skimo/interiery )
A co znamená když mi pošleš PM "Mám report" a já ti nevyhovím? Jsou tři varianty:
1) Mám RP akci
2) Řeším prioritnější report
3) Nemám na řešení pravomoc
Mimo jiné se tímto dopouštíš porušení pravidla 24.

Poslední věc je věta "Administrátor označil tvůj report jako neplatný" - mám k tomu důvod, nedostaneš false jen tak z nudy, nejspíše mi na tvém reportu něco vadí, takže ho opravdu neposílej znova 🙂

Někomu to možná bude připadat směšné, očekávám reakce "haha" v plném počtu, nicméně že reporty trvají dlouho ovlivňujete především VY HRÁČI. A věřím že to méně zkušeným a nováčkům pomůže 🙂 

16.8.2021 15:12

Dovolím si ještě dodat zásadní informace z pohledu Helpera.

Ne, nemohu ti portnout auto.

Pokud ti po tvé žádosti o unbug napíšu, ať si podáš report, tak jsem tě portnout ven nedokázal.

Ne, nepřijmu ti report, nesnaž se o to psát PM mně, jiným členům HT a ideálně ani členům AT. (pravidlo 24)

Ne, opravdu Helper nemůže řešit reporty, ne, nezavolám ti k tomu admina.

Ne, nedám ti kontakt na admina po tom, co ti falsnul report a odpojil se.

Vlastně bych mohl pokračovat dále, ale je to jako mluvit do dubu.

Sensei

Hráč

27
5.1.2022 00:59

Dovolím si opraviť Dzardysa (@Dzardys), helper skutočne reporty riešiť môže, no nič komplexné na čo sa vyžadujú právomoci formou príkazov. Ale jednoduché problémy riešiteľné pomocou PMiek vyriešiť môže. Ale naozaj ojedinele sa môže stať, že adminov bude online málo, či dokonca jeden a nebude stíhať, tak tie "jednoduché reporty" priradí helperom.


Powered by LeoSight IFS
LT~62