Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žadost u UnBan :)


Nexoys

Hráč

20
17.8.2021 00:19, naposledy upraveno 17.8.2021 01:36 uživatelem Nexoys

Prajem príjemnu noc..                            Haha..

 

Včera večer jsem dostal ban za Zero Tolerance od milého Sovieta...

Ano Zero tolerance tam možno bola, nuž nemal som odkial vedieť že drahá ''Julia Whiteflake'' písal/a report, do /me jsem napsal. ''/me Skočil na osobu dal ji loket do spánku musí bejt v bezvedomi'' konkrétne som dostal ban za to že som jej nedal priestor odpovedať  do /do. Nuž, ked som jej dal /tackle a dám jej loktem do spánku tak snad nemusím čekat na její odpoved ne?

 

 

Ešte milý SovietDog (( @SovietDog )) povedal že ''/me Skočil na osobu a dal ji loket do spánku musi bejt v bezvedomi'' na toto mi povedal že to ešte nevidel nikde, nuž povedal som mu nech sa opýta aj v A-T chate že toto býva celkom často toto /me nuž, drahý Sovietko mi dal ban ani sa do toho chatu neopytal.. 

 

Posudte sami.. 

 

Týmto žiadam o Un-Ban.. ;)

S láskou Nexoys. :*

MonsterSKGaming

Hráč

32
17.8.2021 00:51

Podla mňa ti tam mal pripísať ešte PowerGaming za to, že do /me si dal "musela upadnúť do bezvedomia".

 

17.8.2021 11:03, odstraněno 18.8.2021 03:19 administrátorem
Tento příspěvek byl odstraněn administrátorem
Puding udělil za tento příspěvek varování: Nadměrné a zbytečné vyjadřování.

Powered by LeoSight IFS
LT~41