Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na SovietDoga.

1 2



17.8.2021 01:04, odstraněno 5.5.2022 18:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Fyolarwir

Hráč

6
17.8.2021 01:43, naposledy upraveno 17.8.2021 01:44 uživatelem Fyolarwir

No, dovol mi abych se taktéž v k věci vyjádřil.

1. Nejsi oprávněn poučovat členy AT o výši trestu
2. Jsi hráč jako každý jiný a vztahuje se na tebe pravidlo č. 0 a pravidlo č. 1
3. Tím, že někdo udělá něco co je v rozporu s pravidly neznamená to, že uděláš podobnou né-li stejnou hurá akci aby jsi dotyčného usvědčil v porušení pravidel. 
4. Stěžuješ si tu na Sovieta který primárně dělá svoji povinnost nýbrž o tom, že ti CK dal jiný admin. Ten jiný admin řešil tebe, Soviet řešil ty dva co se vyhýbali IC postihu. 

Stěžuješ si tu na GMko které na CK nemá ani právo, tudíž za Sovieta tě řešil Admin který tebe v tu chvíli měl na starost a rozhodl se pro CK. Pro příště.. zjišťuj.. informuj se a potom formuluj. 

Pěkný zbytek dne, fyo

Nexoys

Hráč

20
17.8.2021 01:50

Mnom, tiež nemám Sovieta uplne v láske ale tu sa ho musím zastať..

 

Je jeho vec kolko da človekovi ban, pokial bol človek novy a nemal v history nič tak nečudujem sa že mu dal takyto ban že jo.. A čo ty vieš? Možno sa radil aj z ostátnymi členmi A-T a povedali že 5hodín je ideal, je jeho vec kolko tam dá hodin, ako som zmienil človek može byť novy a nemať v history nič..

 

S pozdravom Nexoys ;)

 

17.8.2021 02:21, naposledy upraveno 17.8.2021 02:54 uživatelem SovietDog

Drahý Lole

Cením si toho že jsi vydal tolik úsilí a snahy do sepsáni toho dle topicu avšak za tím co jsem si přečetl všechny komentáře co se tady pod tímto objevili (hlavně ty tvoje), tak mi z toho vyplývá jenom to že si stěžuješ na CK co ti bylo uděleno, a tak se tě chci zeptat zda-li mluvím pravdu či nikoliv...

Ale taky tě chci upozornit na to že já či ostatní administrátoři rozhodujeme o tom kdo a kolik hodin dotyčný dostane,ne ty nebo někdo jiný.

No a jako nakonec ti chci říct to co ve směs už řekli ostatní a to že jestli máš se mnou problém kvůli CK co ti bylo uděleno,tak ti musím říct že to řešiš a stěžuješ si na nesprávného člověka.

17.8.2021 10:41, odstraněno 5.5.2022 18:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.8.2021 13:13

Tobě jde dost očividně jen o to, aby někdo dostal CK a budeš do toho dloubat opravdu dlouho. Smůla je, že ty jsi skočil ze skály po tom, co ti byla odebrána řidičská licence, tak jsi dostal CK. To, že jsi se systémem do té doby nebyl obeznámen, už tak nějak není úplně náš problém. Ano, jako helpeři tě můžeme zaučit, vysvětlit ti cokoli, ale nejprve musí přijít nějaký podnět z tvé strany. Nepletu-li se, do té doby jsem žádný neviděl, naopak nyní máš ve zvyku si dělat z HelpChatu debatní kroužek. 

To, jak vysoký trest udělí administrátor, je čistě jeho věc. Že je nepotrestal dle tvých představ je smůla, ale tímhle stylem s tím nic nezmůžeš. Myslíš si, že bys to udělal lépe? Prosím, podej si přihlášku do HT, prokaž svoje schopnosti a dostaň se na post GM. V mnoha případech se to ale sekne už jen u toho, jestli se dotyčný dostane do HT. Pokud ti jde tak strašně o to, aby někdo to CK dostal, tak mu ho v podstatě můžeš udělit i ty sám - systém CK podmínek. Ale pokud Soviet nemá zájem nadále trest prodloužit a nikdo z vyšších pozic (například GA) nehodlá tento problém řešit, tak k tomu mají důvod a ty bys to jako hráč řešit taktéž neměl, i kdybys sem vypsal dvacet argumentů. Respektuj rozhodnutí administrátora a nekopej kolem sebe.

17.8.2021 14:09, odstraněno 5.5.2022 18:47 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
17.8.2021 14:11, odstraněno 5.5.2022 18:46 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~50