Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost na hráče - Josef Sedanek & Tobias Samec.


lolcz

VIP

48
17.8.2021 13:34

Dobré odpoledne,

rád bych podal stížnost na tyto hráče, kteří nijak neRPili inuries a řidili jak řídili.

Myslel bych si, že to jsou nováčci, ale předtím normálně RPili vytahování nože, apod.

 

VIDEO1: https://streamable.com/5ifb8x

VIDEO2: https://streamable.com/ougnya

VIDEO3: https://streamable.com/j23ezr

 

 

2.9.2021 11:17, naposledy upraveno 5.9.2021 13:44 uživatelem Dzardys

Ahoj,
omlouvám se za opožděnou odpověď. Stížnost beru na vědomí a v nejbližší době se ji spolu s kolegy budeme věnovat, v případě potřeby počítej s tím, že se tě pokusím nějak kontaktovat, klidně si mne přidej na fóru do přátel a pošli mi svůj Discord do PM.

EDIT: Po zhlédnutí záznamů jsme zjistili, že daní hráči nemají skutečně moc nahraných hodin, mimo jiné bylo napálení do plotu způsobeno lagy, o nichž snad chudák hráč ani neměl možnost vědět. Ohledně posledního videa - nebylo to úplně v pořádku, ale vzhledem ke stáří stížnosti a tomu, že nebyla snad nikomu porušením těch pravidel způsobena újma, necháme vše jen na domluvě. Pokud se mýlím, ozvi se mi na Discord Dzardys#3287 s přiloženými důkazy, děkuji.


Powered by LeoSight IFS
LT~20

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

ČERVEN 2025
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Kozina (3400Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
Matbrok

500Kč včera v 20:15

Filipkko

15Kč včera v 17:01

Filipkko

28Kč včera v 16:03

Nejnovější uživatelé
steak

Registrován 28.6.2025

McForestYu

Registrován 28.6.2025

Adamhraje

Registrován 27.6.2025