Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

PSA


Worsty

Hráč

2
19.8.2021 00:23

příjde vám normální když jede te 200km/h a sřílí po vás  PSA z okna ?

v IRL když dám ruku z okna v 90km/h tak už mám co dělat abych jí udržel takže pistol v 200km/h bys te neudržel tak prosím už něco s tím něco dělej te nebaví mě to kadždy PSA si myslí že muže všechno narámoval jsem ho v raptoru který má rám a je vystuže ní a on jede dál jakože nic tak prosím už něco dělej te stím 

Michael

Hráč

19
19.8.2021 00:30

Zdravím @Worsty,

bylo by k tomuto nahlášení dobré dodat i důkazní prostředek, podle kterého by se mohli administrátoři chytit při řešení této stížnosti. Zatím si jen napsal tvůj názor, který nemusí být brán v ohled, neboť není doložen důkazem přímým.

19.8.2021 00:37

Střelba z vozidla je omezená scriptem. Pokud by to bylo proti pravidlům, nešlo by to.

20.8.2021 12:22

Je to přesně tak jak říká Wright. Při střelbě z auta ti script střelbu hodně ztíží - začne se ti houpat obrazovka a je celkem makačka střelit na zvolený cíl a trefit se.

Nic proti pravidlům tedy neproběhlo, uzamykám.


Powered by LeoSight IFS
LT~54