Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

ban kuli pavlovi homokladovi co furt breci jak killer


neznamy#4109

Smazaný účet

6
21.8.2021 00:10

takze zacal bych tim ze sem parkrat zabil tu homokladu co furt breci dal mi report a mam ban pičo fakt tyvole :D ach jo pojebanej ubrecenej homokládes more ach jo ban na 24 hod za to že je to homoklada proc proste do píči kuli homoklade ban ty kokot kurva fix ach jo pojebanej negerskej homokládes  ani nevim od koho mam ban bo mi to spadlo z toho jak se mi z homoklady prehral pc  konec toto je more homoklada pojebana fakt tyvole proste koncim 

sammael02 udělil za tento příspěvek varování: Pravidlo 6

Robiiinek

Hráč

15
21.8.2021 00:38

Tak se měj. 

 

21.8.2021 01:41

Uhm... Prosím? Je toto seriózní žádost o unban? Mrzí mě, že nemůžu mazat témata. Podívej, je jedno jestli jsou dvě hodiny odpoledne nebo dvě hodiny ráno. Je jedno jestli jsi v CPZce nebo na vánočních trzích v Montgomery. Pokud jsou kolem tebe hráči (a vlastně i když nejsou, když to vezmeme do důsledku), máš podle pravidel povinnost RPit. Proto ani ve vězení nesmíš jen tak mlátit do spoluvězně. Navíc před NPC dozorcem. To jsem ještě chvíli toleroval, sledoval jsem vás docela dlouho, snažil jsem se zorientovat v celé situaci. Byl to dobrý salát. Ale to, že začneš hráči, který je s tebou v cele, do OOC nadávat, to už je přes čáru víc než dost. Tobě to ale očividně nestačilo a na fóru v tom pokračuješ. Zamykám, archivuju a snad se to i smaže.


Powered by LeoSight IFS
LT~49

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024