Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Stížnost - Hermann Walter


Robiiinek

Hráč

15
23.8.2021 01:36

Stížnost na osobu ukázanou ve videu či v názvu stížnosti:

 

Dobrý den dámy a pánové. Dneska jakožto PSA jsme měli případ vykradení obchodu nacož jsme narazili na Černý Raptor který odjíždí od místa činu Naháněli jsme osoby v Černém Raptoru následně skočili do vody a dali si PK. Osoba jménem Daniel Hernandez Spolupracovala při zadržení, nekladl odpor a byl převezen na PSA. Mezitím pan Hermann Walter stále stál u nemocnice... Alt taboval a čekal pravděpodobně na náš odchod. Osoby jsem se zeptal zda je začátečník, poradil jsem jí i jak psát do OOC chatu, ale bohužel bez odpovědi. Nakonec se osoba odpojila přikládám zde video:

 

video

To je vše z mé strany, přeji hezký zbytek večera všem! Naviděnou. 

Zeintar

Hráč

49
23.8.2021 01:43

Jestliže se umí přidat do nelegální frakce, sehnat zbraň, sehnat peníze na raptora, koupit raptora a vykrast obchod, tak to asi "neznalec rp" nebude, aby nevěděl jak se píše do ooc chatu. 

Robiiinek

Hráč

15
23.8.2021 01:48

@Zeintar, Ahoj, Zeine. Viděli jsme pouze vycházet Daniela Hernandeze druhá osoba čekala v autě jako spolujezdec. Ale stejně jsem mu radši poradil, doufal jsem, že alespoň odpoví. 

2.9.2021 11:17, naposledy upraveno 5.9.2021 14:07 uživatelem Dzardys

Ahoj,
omlouvám se za opožděnou odpověď. Stížnost beru na vědomí a v nejbližší době se ji spolu s kolegy budeme věnovat, v případě potřeby tě budu ještě kontaktovat formou Discordu. 

 EDIT: Po přezkoumání situace došlo k zjištění, že má hráč nahráno vcelku málo hodin. Mimo jiné jsi mi sám potvrdil, že to nebyla akce, při které by došlo k nějaké újmě a hráč by nebyl v rámci IC jakkoli rozsáhle potrestán. Proto bude, i vzhledem ke stáří stížnosti, vhodné to nechat na domluvě. V případě opakovaného porušování pravidel ze strany hráče to už budeme řešit jinak.


Powered by LeoSight IFS
LT~41

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
3428 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
LadyHope

300Kč včera v 18:16

Dexyy

500Kč včera v 18:16

FerryCZ

19Kč včera v 13:47

Nejnovější uživatelé
Matus503

Registrován 2.5.2024

Seagatexd

Registrován 2.5.2024

Stepsik

Registrován 1.5.2024