Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Permaban Cheedoe


Cheedoe

Hráč

2
23.8.2021 18:25

Zdravíčko, prešlo približne 5 mesiacov od kedy mi bol udelený permaban za trolling, chcel by som sa za moje správanie veľmi ospravedlniť, za tých 5 mesiacov som sa vážne zmenil a polepšil. Myslím si, že každý si zaslúži druhú šancu aj keď ja som ja... :D :D No proste ak mi bude udelený unban tak mi môžte veriť že už sa tu nebudem chovať ako idiot ako predtým a trolliť ale normálne hrať, keby poruším čo len jedno pravidlo tak samozrejme mi určite bude udelený permaban naspäť. Nedávno som sa vrátil z liečenia a už mám hlavu v poriadku takže som pripravený na serious roleplay a nie deathmatch a trolling. 

23.8.2021 18:49

Tohle jsi psal na doslova každém samp RP serveru, dokonce i tady. Všude jsi sliboval, jak budeš RPit normálně, ale neuběhl ani týden od tvého unbanu a troll přišel zpět. 

 

Nemám se k tomu co vyjadřovat, nejspíše tu dostanu i varování, ale a unbanem nesouhlasím. 

Cheedoe

Hráč

2
23.8.2021 18:59

Ty máš čo hovoriť bráško :D Však nechajme to na adminoch a uvidíme.

Cheedoe

Hráč

2
28.8.2021 23:12

bump

 

Phobios udělil za tento příspěvek varování: Double post
29.8.2021 18:59

Žádost o unban zamítám... Důvody jsou jasné.


Powered by LeoSight IFS
LT~103