Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Řekni vtip a vyhraj známky.

1 2 3



24.8.2021 22:58


Ahoj!

Vítá tě velkoobchodník Zchovankyo, a to dnes již po DRUHÉ! Bohužel, zesmutněl jsem, jelikož @Zeintar po pár minutách vyhlášení soutěže o Pikachua napsal nejdelší slovo a já si nejsem jist, zda to někdo překoná. Rozhodl jsem se, že dám VŠECHNY MÉ ZNÁMKY NA PROFILU tomu člověku, co napíše nejvtipnější a nejoriginálnější vtip! 

Jak se ale bude rozhodovat o výherci, ptáte se? Porotci, kteří rozhodnou o nejlepším vtipu budu já, @Ressetth, @zeldinko, @Puding a @Lexikonn

Tohle je nejlehčí způsob, jak zbohatnout na známkách, a stát se větším překupníkem, než jsem já ve své vesnici. 

 

Zeintar

Hráč

49
24.8.2021 22:59, naposledy upraveno 24.8.2021 22:59 uživatelem Zeintar

Šli dva a prostřední upadl. Haha. Zase jsem vyhrál. 

sammael02

Hráč

21
24.8.2021 23:12

 

Potkají se dvě blondýnky a jedna říká druhé: „Když uhádneš, kolik mám laků na nehty, tak ti oba dva dám.“ „Tak jo. Pět?“

 

 

Kubby

Hráč

57
24.8.2021 23:13

Přátelství mezi Toastem a Lucinkou bylo to nejlepší, co kdy Toast v životě zažil a Lucka určitě nebyla psychopat.

Holub

Hráč

45
24.8.2021 23:13, naposledy upraveno 25.8.2021 03:59 uživatelem Holub

Jedou medvěd a zajíc spolu na motorce. Medvěd zrychluje na 80km/h, poté se ptá zajíce:
"Zajíci, bojíš se?"
"Ne," povídá zajíc.
Medvěd zrychluje, míjí 150 kilometrů v hodině a ptá se zajíce, ten mu odpovídá totéž co posledně.

Při 160km/h se medvěd ptá zajíce:
"Bojiš se?"
"Ne, odpovídá zajíc."


Na druhý den se to zopakuje, jen naopak.
Zajíc začne zrychlovat a při 150km/h se ptá medvěda:
"Medvěde, bojíš se?"
"Ne," odpovídá medvěd.
Zajíc rychlí na 160km/h a ptá se meděda:
"Medvěde, bojíš se?"
"Ne," odpovídá medvěd.

Zajíc na to:"Ale teď by ses měl bát pač nedošáhnu na brzdu."

sammael02

Hráč

21
24.8.2021 23:15

Vrátí se muž ze služební cesty a vidí svou ženu blondýnku sedět na židli a po kolena má samou strouhanku. Blondýna ale stále dál strouhá další a další rohlíky. Tak se jí zeptá: „Proboha, co to tady vyvádíš?“ Blondýna odpoví: „Chtěla jsem ti na přivítanou udělat řízky a recept v kuchařce začíná: Strouhej tři dny staré rohlíky.“

lubosak167

Hráč

22
24.8.2021 23:35

Tři muži se ucházejí o místo u policie. K pohovoru si zavolají prvního z nich. Policista mu dá fotografii muže, kterou si má důkladně prohlédnout a říct, jakých zajímavých detailů si všiml. Po pár minutách uchazeč prohlásí: „Ten muž má jen jedno ucho.“ „To je fotka z profilu,“ upozorní ho policista a požádá, aby odešel. Druhý kandidát dostává stejný snímek, se stejnou otázkou. „Ten muž má jen jedno ucho!“ prohlásí po chvíli. „To je fotka z profilu!“ rozzuří se policista. I druhého kandidáta vyhodí. Třetí kandidát si několik minut prohlíží fotku a pak odpoví: „Ten muž má kontaktní čočky.“ Policista se podívá do svých spisů a uznale řekne: „Správně, je vidět, že nejste takový blbec jako ti dva před vámi. Jen mi řekněte, jak jste to poznal?“ „Snadno. Těžko může nosit brýle, když má jen jedno ucho


EmposOfc

Hráč

41
25.8.2021 00:22

Má to rychlost 330km/h a je to červené, co to je?

Děcko v mixéru.

25.8.2021 11:55

!! Dopředu upozorňuji, že se jedná o černý humor, tudíž není pro každého!!

Víš jak ti uteče žid? Ne?

No přeci výška komínu krát rychlost větru.

Sensei

Hráč

27
25.8.2021 12:38
Chuck Norris nikdy neomrzí, tu som našiel nejaké perly:

(fajka) Chuck Norris chová mačiatko nemeckého ovčiaka.

(palec hore) Chuck Norris postavil svoj rodný dom.   (srdce) Chuck Norris vie vytiahnuť plešatého za vlasy.

(hviezda) Chuck Norris nadojí z kravy kozie mlieko.

(potlesk) Chuck Norris sa snažil porezať nožom.
Nôž sa nabrúsil.

(haha) Chuck Norris našiel domovskú stránku bezdomovcov.  
Kľudne hlasujte ale za mňa sú dobré všetky          

1 2 3


Powered by LeoSight IFS
LT~123

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

DUBEN 2024
SPLNĚNO!

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: Vitezslav (2063Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
gloziscoot

50Kč včera v 21:36

ShadowzWT

70Kč včera v 15:24

MrKys

300Kč včera v 01:26

Nejnovější uživatelé
Ham201

Registrován 24.4.2024

bujdaCZ

Registrován 24.4.2024

Tomaskosos

Registrován 24.4.2024