Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Jennifer Johnson


TellMeLukys

Hráč

2
29.8.2021 00:53, naposledy upraveno 29.8.2021 01:11 uživatelem TellMeLukys

     Základní informace

  • Jméno: Jennifer
  • Druhé jméno: N/A
  • Příjmení: Johnson
  • Věk: 22
  • Datum narození: 13.03.1999
  • Místo narození: Praha - Česká Republika

     Vzdělání

  • Lékařská fakulta Univerzity Karlovy, V Úvalu 84, 150 06 Praha 5 - Urgentní medicína | - MUDr.  - ukončeno, absolvováno

     Praxe

  • Studijní praxe

     Kontakty

  • Telefon: 587064
  • Email: jennifer.johnson@smail.ic

     Příběh

  • Narodila jsem se 13.03.1979 v hlavním městě České republiky v Praze. Moji rodiče si mě hned od pohledu oblíbili. Jsou to američané, co se přistěhovali z Ameriky do Čech. Moje máma byla zdravotní sestra a můj táta řidič kamionu. Moje dětství bylo skvělé, nemohu si stěžovat. Na škole jsem docela vyčnívala z řady a v 5. třídě jsem přestoupila na gymnázium. Z gymnázia jsem potom přešla na lékařskou fakultu UK kde jsem úspěšně vystudovala Urgentní medicínu. Ihned po studiju jsem se přestěhovala do San Andreas a žila jsem docela na volné noze. Brala jsem práce, co se dali a žila jsem v autě, ale ten život mi nevadil. Už jsem se naštěstí na tu nohu postavila a žiju svůj spokojený život.

    

 


Powered by LeoSight IFS
LT~15