Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

problem z napajaním do hry,


neznamy#5408

Smazaný účet

8
30.8.2021 16:28

zdravim, mam maličky problem, skušal som všeli čo, ale nič nepomaha, ked sa napojim do hry tak mi piše toto, o žiadnom viruse ja neviem, na pracovnej ploche mam max,, MTA, CS:GO, a veci do školy nič viacej. budem rad ak by mi niekto s tym pomohol, dakujem.

Zeintar

Hráč

49
30.8.2021 20:04

Ahoj,

pár důvodů jsem za tebe na googlu našel.

 

1.) Používáš cheaty na nějaké jiné hře a ten cheat engine (nebo hack driver) ti běží stále na pozadí. Odinstaluj ho, nebo mu ve správci úloh vynuť ukončení a zkus to znovu. Nebo prostě necheatuj ani v jiných hrách a vyvaruješ se právě takovýmto problémům. (Mrkni například sem - C: \ Users \ TVÉ JMÉNO \ AppData \ Local \ Temp \ iqvw64e.sys nebo C: \ Windows \ System32 \ drivers \ iqvw64e.sys - Právě tady by mohl být problém. 

2.) Ve tvém PC je virus. Můžeš mít nakažené nějaké drivery, popř. celý systém. Ikdyž jsi projel počítač antivirovým programem, může to být ještě undetectable virus, který ti antivirus prostě neodhalí. 

- Overall, chyba je u tebe, na straně serveru není žádný problém. Zkus prověřit oba kroky, co jsem ti napsal a pak písni, zda-li pomohlo, nebo ne.


Powered by LeoSight IFS
LT~23

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
Samuelko123

Registrován 5.5.2024

DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024