Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Vozík + podval


Tulen4762

Hráč

10
30.8.2021 20:08

Dobrej mám nápad na podval  a vozejk  

Podval=že by táhl auta a že by to šlo dát za SUV

Vozejk=že by tam šel dát  materiál  a šlo by převážet 

Zeintar

Hráč

49
30.8.2021 20:12, naposledy upraveno 30.8.2021 20:13 uživatelem Zeintar

Navrhovalo se už snad pětsetkrát. Místo podvalu tady máš plošinu, na které můžeš vozit vozidla a myslím, že kufr není třeba více rozšiřovat, když do některých aut dáš doslova 50 krabic, 80 kusů oblečení a ještě tchýni. 

 

Ukázka té plošiny, co mám na mysli

 

Kenny15

Hráč

19
30.8.2021 20:15, naposledy upraveno 30.8.2021 20:16 uživatelem Kenny15

Ahoj.

Myslím, že tenhle nápad tu už byl. Já nechápu, že když to zarpím ,,passive´´, tak za to stejně dostane někdo ban. Většinou od Rataje. Nicméně já osobě bych aspoň ten podval uvítal. A né jenom tahat za SUV, ale stačí i za klasickým osobákem např: (Ford Crown Victoria, Ford Focus, BMW apod.) Akorát by to prostě chtělo nějakou toleranci co se týče tun. Potom třeba za nějakou dodávkou (WV Caravelle) se může táhnout na podvalu více. Bylo by to takové zajímavé. Já bych byl za tohle PRO.

Kenny.

EDIT: 20:15 Vlastně, ona tu je plošina, to jsem zapomněl. :D Ale jako ten vozík by se hodil. Např: při RP rekonstrukce baráku apod. 

Holub

Hráč

46
30.8.2021 20:16, naposledy upraveno 30.8.2021 21:06 uživatelem Holub

Náhodou vozík by se hodil, bohužel Ratajova politika "tohle není SPZ" (název serveru vyměněn za jeho ekvivalent) tohle neumožní. Hodně štěstí s přesunem nebo prodejem lodě, to ani s tou plošinou moc nejde.

Jako to je jediný důvod, proč mám na své postavě Tahoe - abych měl jak přesouvat loď z bodu A (vilka) do bodu B (chata). Jak to mám jinak udělat? Na plošině je to na hovno v tom, že když z toho vystoupím na /glue, tak už do toho nikdy v životě nenasednu. O pozici /glue nemluvě. Proč se zase na něco kašle jen proto, že to Rataj nevidí jako variantu? Protože takhle to jednoduše je. A je jedno, že za zapůjčení podvalu voidujete peníze, to je úplně jedno. Je jedno, že si pro něj jedete na nějaké "dohodnuté" místo, prostě je to dle Rataje špatně, takže to i musí být špatně.

Nejvtipnější na tom všem je to, že jsem měl i vozík "tři v jednom" připravený jako model.

30.8.2021 20:23

K banům za podval se vyjádřím úplně jednoduše. 

Hráč přijde k rozbitému autu, napíše
/me vytáhl podval a umístil jej
čímž kompletně skončí toto RP a to je přesně důvod, proč se to banuje.

Ohledně tolerance tun, přijde mi, že chceš po hráčích opravdu moc, když dodnes nejsou někteří jedinci schopni respektovat alespoň základní pravidlo užívání /glue, tedy aby v obou vozech seděla osoba. Mimo jiné se snad denně setkám s tím, že někdo něco táhne nesmyslnou cestou - Freightliner i s nákladem táhne E200Kčkem, další expert zase na kole táhne Golfa.

Nápad skvělý, to nepopírám, ale pro nás by to bylo strašně moc další práce ohledně hlídání dodržování pravidel a pro hráče by to opět bylo přemýšlení navíc. U spousty lidí věřím, že by poctivě RPili, u dalších se však obávám zdlouhavého vysvětlování systému a opakovaného porušování. 

Co se týče vozíků, k tomu nemám co dodat, nápad skvělý. :) 


Powered by LeoSight IFS
LT~65

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo

KVĚTEN 2024
4053 Kč / 9200 Kč

Pokrytí provozních nákladů

Donator měsíce: MrKys (1600Kč)
(na konci měsíce získá odznak)

Kdo je online?
MartasHyper

67Kč včera v 20:39

kendi

40Kč včera v 14:53

vitoo

250Kč včera v 12:46

Nejnovější uživatelé
DomcaKnight

Registrován 4.5.2024

JonY

Registrován 4.5.2024

sKuffey

Registrován 4.5.2024