Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Žádost o unban


Dvorkiss

Hráč

26
30.8.2021 22:31

Dobrý den, dnes jsem obdržel ban za využívání animací a nenahlášené porušení pravidel.

Přičemž jsem tento ban obdržel v čas kdy jsem nehrál a jakožto další zajímavá věc je že jsem žádný bug nevyužíval takže by mne zajímalo za co jsem dostal ban?

Takže bych byl rád kdyby mi někdo poslal důkaz o tom že jsem údajně využíval animace 

30.8.2021 22:50

Ahojky, dostal se ke mě záznam kde jste dalším hráčům předváděli jak se dostat zkrze gate k výrobně. Video bylo celkem obsáhlý, dělo se tam toho dost na ban to rozhodně stačilo. :)
Jinak, ban jsi dostal zpětně - záznam se mi dostal až dnes, ne včera po tom co se to dělo.
Ban je oprávněně a zůstane ti. Pokud bys ale chtěl unban tak mi napiš na DC(Puding#3378) a pošli mi logy z času 12:00 - 13:00, pokud se mi to nebude shodovat tak se možná rozmyslím. :)


Powered by LeoSight IFS
LT~32