Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Filmy


23.3.2020 21:12

Zdar určitě nejsem sám co se po večerech nudí a hledá nějaký film na který se podívá ale ve finále najde úplný hovno takže sem naházejte nějaké filmy co doporučujete a klidně k nim připište svoje dojmy

 

 

Já doporučuju film Nedotknutelní je to film u kterého se budete smát jak koně ale zároveň si i popláčete

čsfd 91 %

 


23.3.2020 21:20

Teď jsem koukal na film "21 Bridges" a bylo to dost dobrý. Jinak pokud nemáš na co koukat tak bych doporučil ANIME <3 toho je dost. :D 

23.3.2020 21:35, naposledy upraveno 23.3.2020 22:37 uživatelem Rataj

Za mě doporučuju film In Time (česky Vyměřený čas).

Žánrově: Sci-Fi / Thriller / Akční / Krimi

 

Hodně se mi líbí koncept, na kterém je film založen:

Čas jsou peníze, jenže doslova, lidi od 25 let nestárnou, avšak spustí se jim hodiny na předloktí - znázorňují čas do smrti. Každý tedy pracuje aby měl více životního času a taky musí nějaký tento čas obětovat, aby se mohl najíst a podobně. Čas tady funguje jako běžná měna.

V konceptu se ukrývá také zajímavý odraz skutečnosti, ale jeho vyzrazením už bych trochu spoiloval, takže si to radši pusťte a uvidíte sami.

 

Vyměřený čas ale nemusí oslovit každého, výborný koncept trošku táhne dolů průměrnější zpracování, ale já osobně jsem si i tak film dosti užil a mohu jen doporučit. Škoda, že na tomto konceptu není založen třeba nějaký seriál, nebo alespoň pokračování k tomuto filmu.

 

Film je i v CZ dabingu, ale trailer jsem našel pouze s titulky:

St4rterr

Hráč

23.3.2020 21:46

Ja by som odporúčil tieto klasiky (ktoré ste možno videli no nie sú zlé ani na rewatch). Ja mám veľmi rád mafiánske filmy takže za mňa odporúčam tieto:

1) Goodfellas (Mafiáni)

Kto to nevidel je to v skratke brané za jeden z najlepších mafiánskych filmov či už z dejovej alebo z realistickej stránky. Dej sa točí okolo Henryho Hilla (Ray Liotta), ktorý už od mala chce byť mafiánom a nakoniec sa mu to aj podarí.. viac vam k tomu nenapíšem nechcem spoilovat :)

2) Irishman

Nový film od netflixu s obsadením De Nira, Al Pacina a Pesciho. Podľa mňa asi jeden z najlepších filmov ktorý v nedávnej dobe vyšiel. Má 3 h a 30 minút takže vám podla mňa zabije dostatok času

3) The Godfather

Film ktorý asi každý pozná, no pre jeho dĺžku sa málokedy odhodlá ho pozrieť. Momentálne je na to asi najlepší čas lebo viem že 99% ľudí sa nudí. Film je ikonický a naozaj ho odporúčam.

 

XirexCZE

Hráč

24.3.2020 23:17, naposledy upraveno 24.3.2020 23:17 uživatelem XirexCZE

Já bych doporučil dva seriály The Punisher a Daredevil z Netflixu (Můžete je najít na sledujserialy.to).

Z těch dvou seriálů mám radši Punishera kvůli dobré atmosféře a hlavně akci.

O Daredevilovi moc nevím jelikož jsem viděl jen 2. sérii protože se tam poprvé objevilo 3. a nejlepší ztvárnění Punishera.

Pokud vám je herec Punishera (Jon Bernthal) povědomí tak ano hrál v The Walking Dead hrál Shana Walshe a byl i jako záporák ve hře Ghost Recon: Breakpoint.

Lofanek

Artheon AT

25.3.2020 16:10, naposledy upraveno 25.3.2020 16:12 uživatelem Lofanek

Rád vám odporučím film od kórejských tvorcov pod názvom Parazit (Parasite), ktorý taktiež nedávno získal štyroch Oscarov (najlepší film, najlepší režisér, najlepší pôvodný scenár a najlepší cudzojazyčný film). Tento film zahŕňa v sebe viac žánrov a to dráma, komédia a thriller (čiže sa zasmejte a taktiež budete mať chuť zakričať z plných úst). Čo ma tiež velice prekvapilo je to, že trailer obsahuje všetko a zároveň nič, čiže divák nepochopí o čo v danom filme ide.. skúste to sami :)

 

2.8.2020 10:25

Zdar včera jsem se díval na dobrý film s hercem Chris Hemsworth kterého většina lidí zná jako Thora. V tomhle filmu ale nehází po lidech kladivo v tomhle filmu je to kurevskydrsnejvojakkterejskazdymvyjebe.

ČSFD - 70%

Toto téma právě čte 1 uživatel:


Powered by LeoSight IFS
LT~54