Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

Retardéry

1 2



DzofreCZ

Hráč

23
1.9.2021 00:12

Zdravíčko nevím zda už to tady někdo psal ale myslím že by byl dobrý navrh přidat retardery do měst Blueberry Montgomerry a Palomino Creek všiml jsem si za tu dobu co hraju na skimu že některý lidi jezdí po městech fakt jak prasata (bez urážky) tudíž si myslím že když budou ve městech retardery dost lidi přestane jezdit rychle nebudou se stávat tolik dopravní nehody a jak HZS ZZS a PSA budou mít dost času na to řešit jiný starosti než jen autonehody kvůli bezohledné jízdě po městě 

předem děkuji za ohlasy 

Kubby

Hráč

58
1.9.2021 00:17

Tohle zkus řešit IC s Kongresem.. Pokud se nepletu, tak se to už jednou i řešilo

1.9.2021 06:48
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.9.2021 08:28

Kdyby se to řešilo jen jednou... 

Je tu problém, bojíme se kolizí. Většinu aut by to prostě zničilo, podívej se třeba na S4 Avant, na to snad ani retardéry nepotřebuješ a lítáš jak fotbalista. Chtěli jsme to přidat, ale obávám se, že by to prodělalo spíš víc starostí AT než užitku hráčům.

 

1.9.2021 10:22
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem
1.9.2021 10:44

No jo, chtělo. Ale kdo a kdy, to je další věc. :)

1.9.2021 11:02
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Holub

Hráč

46
1.9.2021 11:29, naposledy upraveno 1.9.2021 13:19 uživatelem Holub

Retardéry (hlavně ty rozdělené kury) jsou něco, kvůli čemu i IRL volím jiné trasy (bojím se o to, že mi to rozmrdá geometrii přední nápravy). A ano, opravdu je to pain.

A teď si vemte, že na serveru jsou auta, se kterými dokáže vy... hloupý obrubník. Teď si tahle auta představte projíždět přes retardér. Hah, good luck with that.

Další důvod proč jsem OOC(!) proti tomuto návrhu je fakt, že některé modely mají bezva(va)dné kolize a mají udělané kolize i hodně dole. Což znamená, že takové auto prostě škrtá o zem i za okolností, kdy by nemělo. A teď si představte, že někdo s takovým modelem pojede přes retardéry. Je mi líto, ale nechtěl bych si co chvilku řešit opravy auta jen díky tomu, že tahle už víc než šestnáct let stará hra prostě funguje tak, že na tohle není stavěná. Prostě ne.

Názorná ukázka na něčem, co má podobné kolize jako retardér.

1.9.2021 14:51

@Holub doufám že jsi to zarpil ty uličníku 880539593945014312

Dzardys udělil za tento příspěvek varování: 13) Off-topic
Dzardys udělil za tento příspěvek varování: 13) Off-topic

DzofreCZ

Hráč

23
1.9.2021 16:25

Ano na videu jde krásně vidět přesně to co jsem psal vidí dopravní nehodu a nemůže přibrzdit jede dal okolo 150km/h a pak se diví. Představte  si kdyby byli retardery dost lidi by omezilo rychlost po městech a jezdilo by se tak jak se správně má 

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~93

Přihlášení




Zapomněl/a jsem jméno nebo heslo