Jelikož naše stránka pro správné fungování používá soubory cookies a zpracovává IP adresy, které jsou podle obecného nařízení GDPR považovány za osobní údaj, je nutné vyjádřit souhlas s podmínkami užití a se zpracováním osobních údajů.

LeoSight.cz - Herní portál

LeoSight.cz

OILRIG 🚢

1 2



4.9.2021 20:18, naposledy upraveno 4.9.2021 20:21 uživatelem Rataj

Po delší době vám představuji novou práci, frakční modul a investiční příležitost.

A konečně využijete své lodě i pro něco jiného, než jen rybolov!

 

OILRIG je firma, která vlastní ropnou plošinu poblíž Los Santos. Členové frakcí s novým modulem OILRIG budou mít možnost na této lokaci vyzvednout barely ropy (předem zakoupené majitelem frakce, nebo manažerem s oprávněním na nákup ropy za frakční peníze pomocí příkazu /buyoil) a převést je do San Fierra, kde je mohou prodat. Každý člen frakce si může příkazem /oil zjistit, kolik barelů má jeho frakce k dispozici na plošině, aby se k ní nemusel plavit zbytečně, pokud zrovna žádnou ropu vedení frakce nezakoupilo.

ropná plošina

Tento převoz lze uskutečnit pouze lodí, avšak jakoukoliv.
Lze využít i malý člun, to se však příliš nevyplatí, jak se dozvíme z následující tabulky:

Loď Kapacita
Dinghy 2
Jetmax, Launch, Predator, Speeder, Squalo 4
Coastguard 8
Reefer 10
Tropic 14
Marquis 22

(ne všechny lodě z tohoto seznamu lze momentálně zakoupit, kapacitu jsem však nastavil pro všechny lodě ve hře)

 

Cena ropy se bude časem vyvíjet a různě kolísat. Prozíravější z vás tak nakoupí spoustu barelů ropy předem, když budou levnější a povolá své pracovníky na přesčasy, když zrovna bude ropa dražší.

Kromě frakcí s tímto modulem může ropu papírově zakoupit úplně každý na IC stránce oilrig.ic užitím kryptoměny. Jedná se tak o další možnost investice. Soukromí investoři si však nemohou barely přímo vyzvednout a mohou je využít pouze k dalšímu prodeji.

Výdělky z této práce pro běžné pracovníky se mohou pohybovat kdekoliv od 850 Kč až po 46500 Kč za jeden převoz a to v závislosti na typu lodi, velikosti nákladu a aktuální ceně ropy.

Pro majitele frakce mohou vzniknout výdělky až v maximální výšce 84480 Kč za jeden převoz, ale také i finanční ztráta, neuváží-li správně svou strategii.

Samozřejmě lze předpokládat, že cena se bude držet někde ve středu a k extrémům sklouzne jen ojediněle. Proto za běžných podmínek lze očekávat od této práce výdělky okolo 27 tisíc pro zaměstnance a 24 tisíc pro zaměstnavatele (po odečtení nákladů za koupi barelů) za jeden plný převoz lodí Marquis (průměr z našeho testování na dev serveru).

Nastavení výdělků se ještě může změnit!

Scor

Hráč

63
4.9.2021 20:36

Lze jako majitel frakce zablokovat převozy pro frakci do nějaké určité doby?

4.9.2021 20:42

@Scor to momentálně nelze, ale pokud nebudeš mít nakoupené barely, tak to nikdo vozit nemůže. Taktéž se ani hráčům pořádně nevyplatí to vozit v době, kdy je cena nízko, jelikož z toho sami mají méně peněz. Zbytek už je prostě na domluvě uvnitř frakce.

Scor

Hráč

63
4.9.2021 20:51, naposledy upraveno 4.9.2021 20:53 uživatelem Scor

Proč radši nepřidat nějakou takovouhle loď místo tropicu či jiné lodě? (místo lodě, která není v obchodě)

Protože mi připadá divné, aby mi zaměstnanci jezdili s plachetnicí/luxusní lodí/jachtou pro ropu a převáželi ji do San Fierra..

4.9.2021 20:53, odstraněno 4.9.2021 20:54 uživatelem
Tento příspěvek byl odstraněn uživatelem

Kozina

Hráč

27
4.9.2021 21:36

Já souhlasím je to dobrý nápad v pondělí koupím modul ale otázka dají se ty barely koupit i ve hře nebo jen přes net za NC?

Zeintar

Hráč

49
4.9.2021 22:19

Jen bych chtěl říct, že přes /net se kupují barely, které nelze převážet (jen investice), od restartu půjde koupit barely z frakcni kasy (bez NC) pomocí /oilbuy. (odkudkoliv)

4.9.2021 23:24

Přepravní loď by samozřejmě dávala větší smysl a vypadalo by to hezky, bohužel se obávám, že by se nevešla pod ty nízké mosty, pod kterými je potřeba proplout.

neznamy#6430

Smazaný účet

1
5.9.2021 14:39

No, radši bych ve hře viděl možnost tu ropu přímo těžit, než zas převážet z místa na místo.

Scor

Hráč

63
5.9.2021 19:04, naposledy upraveno 5.9.2021 19:07 uživatelem Scor

@Rataj I'm not quite sure about that. S modelem není žádnej problém.

Dále navrhuji přidat omezení možnosti vyvážet barely. Stejně jako to je se zakázkami pro řidiče kamiónů. Protože fakt nechci řešit to, že mi tam nějakej debil začne prodávat barely, když se mi to nevyplatí.

1 2


Powered by LeoSight IFS
LT~157